2733
2734
عنوان

خیانت کرده؟؟؟؟بیان کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 1868 بازدید | 126 پست
[QUOTE=165563187]از نظر جنسی   چرا همش حقو به مردا میدید  نکنه خودتم مردی

عزیزم من حق رو به مردها نمی‌دم فقط تو این شرایط بیشترین ضرر رو زن می‌کنه همه جا هم حق رو به مرد میدان  چون سر خودم اومده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا ول میکتی خونه زندگیتو😢بیشتر مراقب باش

باشه شما فکر کن ول کردم یک درصد احتمال ندی که طرد شدم بیرونم کردن و با قضاوتت نمک به زخمم بزن از بس این حرفو شنیدم جوش میام دیگه

طرز فکر غلطیه ولی تو خیلی از اختلافات تاثیر داره حتی دلیل اصلیشه، یکی از نیازای اصلی مرد جنسیه و بای ...

یعنی اگر مرد اخلاق نداشت زن هم باید بهش خیانت کنه؟؟؟اگر مرد به خواسته ی ما توجه نداشت خیانت کنیم؟ چون ما رو ارضا نکرده؟

خدایا شکرت🙏
2728
یعنی اگر مرد اخلاق نداشت زن هم باید بهش خیانت کنه؟؟؟اگر مرد به خواسته ی ما توجه نداشت خیانت کنیم؟ چو ...

من این حرفو زدم؟؟؟! 

میشه واسم دعا کنی؟🌻به دعاتون اعتقاد دارم🌺💟
2738
به نظرت منکه مطمین شدم شوهرم خیانت کرده چکار می تونم بکنم 

خب دوراه داری یا بروی برای طلاق اقدام کنی یا اینکه به رویش نیاوری وبا محبت کردن بیشتر وبراورده کردن نیازهای او به طوراکمل کاری کنی که دیگر به دنبال خیانت نرود.

میگی از نظر جنسی باید بهش برسی اگر نرسیدی خیانت میکنه خب ما هم چیزای دیگه لزشون میخوایم براورده نشه ...

عزیرم من نگفتم بره خیانت کنه کجای حرفم گفتم؟ گفتم اختلاف بوجود میاد چون خیلی مهمه رفع درست این نیاز همین.

بهله چرا خوته زندگیتو ول کردی یعنی چی خدا میدونه چه کارا نکردم که برگردم ولی این احمق نمیخواد

گلم من نگفتم چرا ول کردی برگرد بخون

2706