2737
2734

شوهرمccuبستریه .قلبش ۲۰ درصد کار میکنه ریه اش آب اورده .دکتر میگه فقط زنده بمونه باید شکر خدا کنیم ....قلبم میترکه .دعاش کنید فقط ۳۰ سالشه نه اهل دود و دمه نه سابقه بیماری داره 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خداشفاش بده ناامید نشو عزیزم اللهم اشف کل مریض

فقط باید معجزه بشه ...نمیدونم این چه خاکی بود ب سرم شد .خوب و بد میساختیم الان باید خدا خدا کنم زنده بمونه ای خدااا

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2738
انشاالله به زودی خبر سلامتی اش میزنی این بارم دلت روشن باشه بازم خدا جوابت میده

دعاش کنید تورو خدا ...خدا ب منو بچم رحم کنه من ی ثانیه زنده نمی مونم بی اون .اشک چشام دیگه خشک شده از سه شنبه 

فقط باید معجزه بشه ...نمیدونم این چه خاکی بود ب سرم شد .خوب و بد میساختیم الان باید خدا خدا کنم زنده ...

خوب میشه امیدت ب خدا باشه عزیزم نمیدونم چی بهت بگم آروم شی ولی امیدتوازدست نده 

کاش خدا ب منم بچه های سالم بده دیگه سقط رو تجربه نکنم😓
کرونا داره?

نه منفیه

یاآقا ابوالفضل...

امشب تولدآقا امام حسن عسکری  پدر آقاجانم صاحب الزمانه...

ازشون بخواه...

امن یجیب المظطر اذا دعا و یکشف السو

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم

ای وای من دورت بگردم😔

انشاءالله نگاه خدا شامل حالش بشه به حق پنج تن🙏💚

منوخدآمرفیق فابیم☺️افتخارم اینه خوزستآنیام😍 فقط انرژی مثبت😉تاجیآ دستآ بالآ بالآ💙ته تغآریِ بابا خآن👋😉پروازی ۶۵٠😻😛 من از اون آبـی خفنام(؛💫 بعد از خدآ فقط اسم تو بهم آرامش میده یاحسین💚😁اسفندی😎❄دختری که مرجع تقلیدش کوروش و داریوشِ👑😇 مراقب طبیعت باشیم🌱🐥زودا که نباشد وی و "ایران" باشد😏
2706