2726
عنوان

همیشه توکلت به خدا باشه

227 بازدید | 16 پست

دیروز پریروزا بود گفتم چیزی تو خونه ندارم اما خدا بزرگه امروز یه بنده خدایی شوهرمو برده کمکش گاو کشته بودن جاش یک کیلو گوشت راسته به شوهرم دادن انقد خوشحال شدم مروه کرایه نداشته بده جاش گوشت داده گفتم بازم خداروشکر

خدا رو شکر 

بعضی موقعها خدا از جایی کمک میکنه که فکرشم نمیکنیم

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره خودش میدونه کی کمک کنه بزرگیشو شکر

بله واقعا شکر فقط باید صبور بود

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

التماس دعا دوستان گلم

🙏💚😟

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
اره بخدا من امروز اصلا فکر نمیکردم دستم برسه

وقتی هم کمک میکنه به موقع کمک میکنه

اره خانمی یه دنیا ممنونشم

ان شاءالله بااازم از این معجزها ببینی

ایشالله گلم ایشالله هر بنده ای اینجوری دستش تتگ بود خدا بهش کمک کنه

ان شاءالله❤

2706