2733
2734
عنوان

کسی زگیل تناسلی داشته ؟؟

176 بازدید | 6 پست

ی چیزایی رو پوستم دراومده مث جوشه ولی جوش نیست خیلی میخاره از کجا بفهمم زگیل تناسلیه یا نه و راه درمانش چیه چ دکتری باید برم

استارتر جان با اجازت،خانما پیج لوازم آرایشی زدم

توروخدا ازم حمایت کنید

بخدا بهترین لوازم آرایشی رو با پایین ترین قیمت میفروشم

ازم حمایت کنید،پیجم فالو کنید و معرفی کنید

از یه هم نوعتون که خیلی به کمکتون احتیاج داره حمایت کنید توزوخدااااااااا،

arayeshigolponee

لطفا از پیج کاریم حمایت کنیدیه آنلاین شاپ با لباسای زنانه ی شیک و پیک مخصوص خانمای خاص پوش و خاص پسند😍mezone__pinarممنون میشم با فالو و لایک و کامنت این خواهرتون رو حمایت کنید،نیاز مند یاری تکککک ب تککککتون هستم الهی که خدا به کسب و کار و زندگی همتون رونق و برکت بده🤲🤲🤲🤲
استارتر جان با اجازت،خانما پیج لوازم آرایشی زدم توروخدا ازم حمایت کنید بخدا بهترین لوازم آرایشی رو ...

لوازم ارایشی ر. از کجا عمده میخری؟

عرزشی جماعت تو تاپیکم اظهارنظر نکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
لوازم ارایشی ر. از کجا عمده میخری؟

عزیزم یکی از دوستانم تو کارپخش لوازم ارایشه،از دبی میاره 

لطفا از پیج کاریم حمایت کنیدیه آنلاین شاپ با لباسای زنانه ی شیک و پیک مخصوص خانمای خاص پوش و خاص پسند😍mezone__pinarممنون میشم با فالو و لایک و کامنت این خواهرتون رو حمایت کنید،نیاز مند یاری تکککک ب تککککتون هستم الهی که خدا به کسب و کار و زندگی همتون رونق و برکت بده🤲🤲🤲🤲

زگیل تناسلی شبیه گل کلم است که در اطراف ناحیه تناسلی ومقعد ایجاد میشه واز طریق رابطه جنسی یا پوستی از فرد مبتلا منتقل میشه وبیشتر افرادی که شوهرشون با زنان خیابانی رابطه برقرارمی کنن در خطر ابتلا ومنتقل کردن ان به خانم خودهستن یا از طریق ایپلاسیون های غیربهداشتی هم منتقل میشه البته تشخیص اون برای خودشما اصلا وجودنداره ومتخصصین پوست می تونن تشخیص بدن که زگیل است یا جوش.