2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خداروشکر که دلش شاد شده. ایشالا از دعای خیر شما خودم که امیدی ندارم 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5287391/بعد-از-۹سال-تقریبا-نزدیک-۱۰سال-باردار-شدم-خداااایاشکرت

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
بدون ازمایش می گی منم سالی دوبار پریود می شدم برا هر کدوم از بارداریم ۲تا۳ سال انتظار کشیدم  ال ...

خب اره دیگه همون داروهایی که دوستم خورد با تنبلی ماه اول شد من قویترشو خوردم و دو سال بیشتره حالادکتر میگه باید عمل کنم

2731
ببخشید ی سوال تنبلی تخمدان از چی معلوم میشه سونوگرافی یا آزمایش چیزی 

من نمیدونم تنبلی داشتم یا نه فقط سونو می دادم کیست ریز داشتم و دیر به دیر پریود میشدم فکر کنم تنبلی باشه تخمک ازاد نمیشه فولیکول ها تبدیل به کیست میشه

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
بزارشون کنار. یک مدتی پونه دم کن بخور. من مجردم ۴ ماه یکبار میشدم اونم بزور امپول الان خدا راشکر مشک ...

ممنون عزیزم از فردا دم میکنم و میخورم ممنون. خودمم وقتی این کلمه میاد تو ذهنم دلم میشکنه و گریه میکنم حتی همین حالا ولی نمیدونم چرا همش تو ذهنم میاد که تو یه نازای آواره هسی ☹️ کاش خدا نظری میکرد. ببخش دوستم که ناراحتت کردم خدا دل مهربونتو شاد نگه داره ❤️

2738
ممنون عزیزم از فردا دم میکنم و میخورم ممنون. خودمم وقتی این کلمه میاد تو ذهنم دلم میشکنه و گریه میکن ...

خواهشا کلمه نازا را از ذهنت دور کن با البالو ترشک نازا خداحافظی کن و از امشب تکرار کن بزودی نی نی دار میشی خیلی چیزا باور خودم ادمه. تو فامیل ما اکثرا پریودشون نامرتبه همه هم خدا راشکر دوتا بچه دارن

۱۶سنتی دارم جدامیشم۱۹

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
خواهشا کلمه نازا را از ذهنت دور کن با البالو ترشک نازا خداحافظی کن و از امشب تکرار کن بزودی نی نی دا ...

واقن ممنون عزیزم ک امیدواری میدی اونم تنبلی داشتن 

2706