2726

میخام لنز دایمی بذارم نمیخام مامانم بدونه چون الکی استرس میده و هرلحظه دلشوره میگیره که الان کور میشم😬 روزی یه ساعت با هم در ارتباطیم چون همیشه تو اتاقمم . دانشگاه ها باز شه هم که کلا راحت میشم

بنظرتون چه بهونه ای بیارم که تو خونه عینک بزنم و مسخرم نکنن😂😂

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لنز دائمی ینی نمیتونی درش بیاری؟

نمیدونم 🤔چشمام ضعیفه رفتم دکتر گفتم دیگه نمیخام عینک بزنم . گفت لنز میذاره برام 

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
2728
لنز دایمی که دایم نباید تو چشت باشه روزی هشت ساعت تازه اول اولا جذابه بعد سالی یک بارم نمیزاریش

عه پس چرا دکتر اینو نگفت بمن🤦‍♀️

دختر دایی منم مثل تو لنز گذاشت  بعداز چند ماه یهو چشش عفونت کرد نزدیک بود کور شه

اخ🤕