2733
2734

خونریزیم خیلی کمه مثه لکه بینی 

الانم ال دی بخورم بده ؟ چون باعث قطع شدن خونریزی میشه 

❤❤

طبیعتا تا دوهفته بعد سقط خونریزی هست حالا چ‌کم چ زیاد من خودم سه چار روز در حد پریود یودم بعد تا ی هفته بعدش لکه بینی دکترم گف اگه دیدی لکه بینیت از ده روز بیشتر شد ال دیو شروع کن اگه نه از روزی ک لکه بینی تموم شد باید شروع کنی

با قرص لاغری گیاهی کارویل سایز و وزن کم کردم ، تبلیغ نیست فقط تجربه شخصیه خاستم با شما هم درمیون بزارم ♥️♥️♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ک بعد سقطم رفتم دکتر خودش بهم چند تا قرص داد خونرریزیم قطع شد تو هم ی دکتر برو

من استفاده کنم یعنی ؟ فکر نکنم مشکلی باشه تو نت هم زده بود بلافاصله بعد از سقط بخورید ال دی رو 

❤❤
2731

بعد سقط ال دی نخور اصلا هورموناتو بهم میریزه بارداری ب تعویق می افته

منم سقط داشتم ی ۱۰ روزی بود فک کنم تحمل کن میگذره

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  

براشماتواکومشخص شدمشکل قلبی داره؟ مال من بچم به دنیا اومدبعدچهارروز فوت شدهروقت خواستم اقدام کنم وباردارشم بایداکوبدم نگرانم میترسم مشخص نشه

پسرگلم آسمونی شددیگه باردارنمیشم میشه دعاکنین مامان بشم  
2738
براشماتواکومشخص شدمشکل قلبی داره؟ مال من بچم به دنیا اومدبعدچهارروز فوت شدهروقت خواستم اقدام کنم وبا ...

متاسفم میدونم چقدر سخته 😭اره عزیزم من دوبار اکو دادم 

❤❤
متاسفم میدونم چقدر سخته 😭اره عزیزم من دوبار اکو دادم  

بهترکه الان فهمیدی نه مثه من بعدنه ماه ونه روز انتظار پس چرامال من ان تی نفهمید فقط گفت ان تی بالاس آمینوسنتزکردم گفت مشکلی نیست 

بخارکه الان فهمیدی نه مثه من بعدنه ماه ونه روز انتظار پس چرامال من ان تی نفهمید فقط گفت ان تی بالاس ...

من که انقدر گریه کردم کامل دیدمش و حتی بعد زایمان شیر داشتم خیلی اذیت شدم 😭😭

❤❤
من که انقدر گریه کردم کامل دیدمش و حتی بعد زایمان شیر داشتم خیلی اذیت شدم 😭😭

سخته ولی اینکه به دنیابیادبعدچندروزبره سختره خداراشکرکن مشکلشوزودفهمیدی خواهر

براشماتواکومشخص شدمشکل قلبی داره؟ مال من بچم به دنیا اومدبعدچهارروز فوت شدهروقت خواستم اقدام کنم وبا ...

عزیزم اقدام کن یک نی نی بیار انشالله مرهم دلت بشه 

حضرت علی میفرمایند با انسان نادان بحث نکن چون ممکن است دیگران که از دور شاهد هستند فرق میان تو و شخص نادان را متوجه نشوند .
2706