2726
عنوان

مامان بابام دلمو شکستن

| مشاهده متن کامل بحث + 1200 بازدید | 81 پست
زشته کارت بخدا یبارم ابوالفضل شیرینی خریده بود قبل اینکه امیر بیاد خاستگاریت بابا گفت کار بدی کردی گ ...

اون لحن با این لحنی ک اینا گفتن فرق داره 

قیافه امیرو دیدی

درد آنجایی عمیق است ک ب حاشا برسد
اون لحن با این لحنی ک اینا گفتن فرق داره  قیافه امیرو دیدی

فرقی نمیکنه دفعه قبلم ابوالفضل گرفت گفتن همیشه میگن ناراحتی نداره 

یه صلوات مهمونم میکنی؟احتیاج دارم به دعاهاتون🍃💕                          ایشالله خدا به زندگیای تک تکمون آرامــــــــش بده  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زشته کارت بخدا یبارم ابوالفضل شیرینی خریده بود قبل اینکه امیر بیاد خاستگاریت بابا گفت کار بدی کردی گ ...

خیلی ذوق داشت بیرون بودیم 

خیلی کار بدی کردن من ک یادم نمیره دلم واقعا شکست

2728
شما هم دیگرو می‌شناسید؟ 

ابجیمه 😂همون خواهری که توی تاپیکش گفته😂😂😂😂😁😁😁😁

یه صلوات مهمونم میکنی؟احتیاج دارم به دعاهاتون🍃💕                          ایشالله خدا به زندگیای تک تکمون آرامــــــــش بده  
مامان بالای من داداش و زنداداشم و نوه پسریشون دوست دارن مادرشوهرش اینا دخترشونودوس دارن ولی امروز ...

وایی منم زندگیم اینجور خونه ی پدری پسر پرستن به خاطر پسرشون هی میکوبن سر من ،حالا خونه شوهر دختر پرست جون میدادن برا دخترا و داماد ما گشنه بودیم بعد اونا  رو مادر شوهر شام میبرد بیرون ،،،من بدبخت دو سر سوخت بودم

مادر خوبم خیلی دوستت دارم 
فرقی نمیکنه دفعه قبلم ابوالفضل گرفت گفتن همیشه میگن ناراحتی نداره 

جفتشون یهو ب طرز وحشتناکی کوبیدنش نبودی قیافشو ببینی 

خیلی ذوق داشت بیرون بودیم  خیلی کار بدی کردن من ک یادم نمیره دلم واقعا شکست

دل منم اون موقع شکست سلطان ولی الان تو ناراحت شدی امیر ناراحت نشده شاید اون موقع قیافش عوض شد ولی ناراحت نشده تارف خرکی کردن😂ولکن بابا بیخیال فکر نکن 

وایی منم زندگیم اینجور خونه ی پدری پسر پرستن به خاطر پسرشون هی میکوبن سر من ،حالا خونه شوهر دختر پرس ...

ما هم همین هستیم

کاری کردن دیگه نای حرف و درد دل ندارم

دلم سخت شده

و حتی مثل قبل گریه هم نمیتونم بکنم

2706