2733
2734
عنوان

کسی هست در حق پدرم دختری کنه😔کسانی که اذیت میشن نیان 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1371 بازدید | 85 پست
شادی روح مادربزرگ منم صلوات و فاتحه.ممنون🤗

فاتحه میفرستم مهربونم

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
چشم عزیزم ...منم پدرم ۲ ماه فوت شدن ۵۰ سالش بود سالم سالم جلو دست خودم سکته کرد فوت شد 😔😔😔😔

خدا رحمتش کنه

براش فاتحه میفرستم

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

استارتر جان برای پدرت خوندم خدا رحنتشون کنه

بسْمِ اللّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ ﴿ 1 ﴾

الْحَمْدُ للّهِ رَبِّ الْعَالَمِینَ ﴿ 2 ﴾

الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ ﴿ 3 ﴾

مَالِکِ یَوْمِ الدِّینِ ﴿ 4 ﴾

إِیَّاکَ نَعْبُدُ وإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ ﴿ 5 ﴾

اهدِنَا الصِّرَاطَ المُستَقِیمَ ﴿ 6 ﴾

صِرَاطَ الَّذِینَ أَنعَمتَ عَلَیهِمْ غَیرِ المَغضُوبِ عَلَیهِمْ وَلاَ الضَّالِّینَ ﴿ 7 ﴾

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ ﴿١﴾

اللَّهُ الصَّمَدُ ﴿٢﴾

لَمْ یَلِدْ وَلَمْ یُولَدْ ﴿٣﴾

وَلَمْ یَکُنْ لَهُ کُفُوًا أَحَدٌ ﴿۴﴾

اَللّهُــمَّ صَّــلِی عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم

اَللّهُــمَّ صَّــلِی عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم

اَللّهُــمَّ صَّــلِی عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُـم 

کاربر جدید نیستم  
عزیزم برای پدرتون فاتحه خوندم روحش شاد.لطفا شمام برای پدر منم بخون 

چشم 

براشون فاتحه میفرستم

2738

خوندم عزیزم اگه میشه توام برا پدرم بخون😔روحشون قرین ارامش

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
چشم عزیزم ...منم پدرم ۲ ماه فوت شدن ۵۰ سالش بود سالم سالم جلو دست خودم سکته کرد فوت شد 😔😔😔😔

قشنگ درکت میکنم عزیزم خدابیامرزدشون روحشون درارامش باشه

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
خدا رحمتش کنه براش فاتحه میفرستم

خداوند به شما صبر بده عزیزم

خدا رحمتشون کنه جایگاهشون بهشت با اولیا محشور بشن

پدر شوهر منم ۳روزه فوت شدن 

لعنت به کرونا   

اللهم عجل لولیک الفرج
اسمشو ککتر اونایی ک‌نوشتم یادداشت میکنم هر وقت فاتحه یا قرآتیو..خوندم ب نیت ایشون هم میخونم خدارحمتش ...

سلام مهربون 

کجا یادادشت کمم؟؟

توضیح بیشتر بده

2706