2733
2739

مشکل بیماری زمینه ای هم داره دوبار انژیو شده و ریه اش مشکل داره و اضافه وزنم داره سنشم ۴۸ 

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

مادربزرگ‌منم بستریه

فردا مرخض میشه

بستری شد سرفه هاش خوب شد

تاپیک آخرم هست 

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
والا مادر شوهره من با تمامه مریضی ها و سنه بالا و قندش،خوب شد

مادربزرگ منم

۸۶ ساله س

شرح حالش رو تو تاپیک آخرم گفتم

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
حتما باید بستری بشن    تلویزیون داره دایم میگه دیر نیاید

بستریه دو روز پیش خیلی بدحال شد بستری شد

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2738
بابا و مامان منم الان دوهفته هست درگیر این مریضی هستن و حالشون بده و من هیچ کاری نمیتونم براشون بکنم ...

عزیزم نگران نباشه انشالله رفع میشه