1874
1955

ساکن چه شهری هستید؟ 

اینو نمکی جواب بدید

مخالفی ، توهین کنی فرهنگو شخصیت خانوادگیتو نشون دادی 🙃و مطمعن باش جوابی دریافت نمیکنی چون نمیتونم لولمو بخاطرت بیارم پایین😊

از کنعانم و به مصر میروم

اینو الان تو یه تاپیک دیدم😁

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1983
ببینم ابتکارتونو

همینجا که نشستم😌

برا آرزوهای خودمو خودت صلوات🥰دعا کن مامان شم 🥰🥰🥰🥰😘در انتظار نی نی هستم 😍😍😍😍😍به لطف خدا ان شاء الله خدا این هدیشو نصبم کنه بگو ان شاء الله 😌😌😌😌 اون بچه ای که اینقدرمامانش باید صبر کنه تا بیاد تو شکم مامان جونش و از الان داره حرص میده نباید بوسید 😠بوس جایز نیست فقط باید گاز گرفت خلاص😈😈😈😂😍🥰 الهی مامان دورت بگرده  بیا تو شکمم دیگه گناه دارم الهی قربونت برم خوشگل مامان
1967

شهر دارالمومنین جوووون عمم 😐

خوشبختی ینی خدا انقد دوستم داشت ک یه دختر ناز بهم هدیه داد 😍    زندگي خودتون روبا ديگران مقايسه نکنيد ؛ هيچ قياسي بين ماه و خورشيد وجود نداره ؛ اون ها زمانش که برسه هر دو مي درخشند ...!#بودا    وزن شروع رژیم:92/5☺ وزن هفت دی:۹۱/۵  وزن چهارده دی :۹۰/۵🤩 وزن ۲۱ دی: ۸۹/۵😍 وزن هدف:65 (تاپیک بامداد خمار)
8
جورجیا  ینی چی

ایالت امریکاس

مدتهاست تصمیم گرفتم،،،هروقت از کسی رنجیدم یا دلم رو شکست،،، به یاد روزی باشم که ممکنه هرگز در زندگیم نباشه،،، اون روز رو مرور میکنم،،، انقدر، که نبودنش رو باور میکنم،،،بعد تو ذهنم براش غمگین میشم،،، و شاید یک عزاداری ذهنی،،، و بعد ارزو میکنم کاش بود و ازش میگذشتم،،،بعد به خودم میگم حالا اون هست پس ببخش و فراموش کن،،، از بخششم شاد میشم و از بودن اون شادتر،،، به همین راحتی،،، این فرمول جدید ارامش من است🌸🌈
1718