2726

من هر پولی داشتم حتی کادوهامو آوردم تو زندگیم.کار کردم همسرم نشسته درس خونده.الان یه کار کوچیکیه که به خاطر کرونا ترسیمش و مهرش با منه ولی کار میدانی با همسرم.حالا همسرم میگه همه پولارو بده من.سر این دلخوریم از هم .من همیشه مستقل بودم.از اونورم همسرم خساستی تا حالا به خرج نداده.

حقوق زنداداشم دست داداشمه 

چون داداشم خیلی قابل اطمینان هست و گل 

و زنداداشم هم خوب و بساز 

البته خودم عمرا پول بدم دست همسرم

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مگه با هم راحت نیستید بهش بگو 

میگم بهش میگم خب این با مهر منه میگه بذا پولامون یه جا جنع بشه برای خزید خونه .من تا حالا کلی پول برا زتدگیمون خرح کردم خواهرشوهرم همیشه میگه که تو اندازه نصف خونه تو زندگیتون خرج کردی.راضی نمیشه پول کرکردمو بده.برام سنگینه انقد سر پول بحث کردن.

پولمو خودم خرج کردم.

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 
متاهلی؟

نه نه 

با عشقم هستم 

که به خودش هم گفتم عمرا پولم رو بدم دستت 

خودم باید استقلال مالی داشته باشم 

ایشون هم ماهیانه تو کارتم پول باید بریزه 

بستگی داره شوهر چطور باشه 

داداش من پا به پای زنداداشم بچه رو نگه میداره مساوی 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

حالا چه گیری داده بذارین حساب مشترک سر این حرفتمم حتمن بمونن

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2706