1989
1955

چرا هر چی ضربان قلبم بالا میره و استرس دارم قلبم ایست نمی کنه؟؟؟؟؟؟

من میخوام بمیرم

لطفا برای مردن من دعا کنید.من دارم رنجی رو تحمل میکنم ک هر ثانیه برام عذابه.چاره مشکل من مرگه.میخوام خودکشی کنم ولی مامانم جلو چشامه هر لحظه.

تا خدا نخواد نمیشه..

الکی زور نزن

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏
تا خدا نخواد نمیشه.. الکی زور نزن

دعایی زیارتی نیس تو مفاتیح ک دعای مرگ کنه ادم

لطفا برای مردن من دعا کنید.من دارم رنجی رو تحمل میکنم ک هر ثانیه برام عذابه.چاره مشکل من مرگه.میخوام خودکشی کنم ولی مامانم جلو چشامه هر لحظه.

مشکلت چیه عزیزم؟ 

اینایی که یهو ایست قلبی میکنن اکثرا مشکل قلبی دارن ولی بروز پیدا نکرده، تو شرایط استرس یا ورزش شدید یهو خودشو نشون میده و ممکنه باعث مرگشون بشه، یا بعضیا یهو یه لخته خون مثلا از پاشون کنده شده اومده تو قلب و بعدم ریه و اینگونه شده که به رحمت خدا رفتن.

امتحانات مجازیتونو به من بسپارید ریاضی/فیزیک/دانشگاه +تمام مقاطع تحصیلی دانش آموزان/راجب قیمت هم کنار میایم  

خرید آنلاین ماهی و میگو جنوب / صید روز را با قیمت مناسب سفارش دهید

1965
مشکلت چیه عزیزم؟  اینایی که یهو ایست قلبی میکنن اکثرا مشکل قلبی دارن ولی بروز پیدا نکرده، تو ش ...

خیلی زیاده

کاش قلبم وایسه

نکن عزیز من نمیمیری قلبت خراب میشه علیل میشی به مشکلاتت افزوده میشه

کاش تهش مرگ باشه 

کاش تهش مرگ باشه 

شاید تهش حل شدن مشکلت باشه 

شایذ به همین زودی اتفاق بیفته

این بهتر نیست؟

خیلی زیاده کاش قلبم وایسه

ایشالا حل میشه، یا لااقل زمان میگذره و کم اهمیت میشه، شاید خیلیا چنین روز وشبایی رو تجربه کرده باشن که فکر میکنن دیگه هیچ راهی جز مرگ نیست ولی بعدها که به اون دوران فکر میکنن میبینن گرچه غم انگیز بوده ولی ارزش مردن هم نداشته 

امتحانات مجازیتونو به من بسپارید ریاضی/فیزیک/دانشگاه +تمام مقاطع تحصیلی دانش آموزان/راجب قیمت هم کنار میایم  
1967
شاید تهش حل شدن مشکلت باشه  شایذ به همین زودی اتفاق بیفته این بهتر نیست؟

نمیشه هرچی ضجه زدم حل نشد

نمیشه هرچی ضجه زدم حل نشد

شما که از آینده خبر ندارین از کجا مطمئنید نمیشه؟ 

چون تا الان نشده ؟

شما که از آینده خبر ندارین از کجا مطمئنید نمیشه؟  چون تا الان نشده ؟

اره چون تا الان حل نشده😭😭

اره چون تا الان حل نشده😭😭

ولی معنیش این نیست که هیچوقت هم حل نشه . 

ما فقط فکر میکنیم که حل نمیشه ، ولی به اندازه ی موهای سرت هزاران احتمال هست که تو ازش بی خبری .

مشکلت میتونه بزرگ باشه ، حق داری بعضی وقتا کم بیاری ، گله کنی ، خسته بشی ، به این دنیا و مشکلش فحش بدی ، حتی مثل حال الانت از همه چی "بِبُری" 

ولی اون هزارتا احتمال که بی خبری رو یادت نره 

دنیا پیچیده تر و پرسوپرایزتر از فکرای ماست !

1976