2726

صورتم پر از جوشه و جای جوش ...

همش میبینم دخترا دعا میکنن خواستگار بیاد میگم خوشبحالشون اونا یه مرحله بالاترن لاقل مثل من مشکل ندارن ....

اخه من چکار کنم خب 

دکترم رفتم فعلا که اسپیرونولاکتون داده و صد بارداری الان حدود دو هفتس استفاده کردم ولی تاثیر چندانی هنوز نذاشته اگه خوب نشم دوباره باید برم دکتر 

خدایا اخه من چکار کنم 😓😓

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

داکسی سیکلین ۱۰۰بخر بخور هیچ عوارضی هم نداره 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2728

برو دکتر زیر نظر متخصص راکوتان بخور میرن کامل اسپیروونولاکتون برای موهای زائده

من وکالت زندگی ام را به⁦❤️⁩خدا⁦❤️⁩داده ام چرا که خدای من بهترین وکیل است، وطبق ماده ۶۶۷ق.م وکیل بایدمصلحت موکل خود را به بهترین شکل مراعات کند.
جوش خب باید مشکل کیستتو حل کنی تا خوب شی عزیزم

اخه نمیدونم تا کی اثر میکنه 

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 

منم پلی کیستیک دارم صورت که هیچ کمرمم جوش و جای جوش داره مجردم هستم 

تنم پر از موهای زائد،گردنم و.... چه میشه کرد 

من همیشه اینجوری دعا میکنم و از خدا میخوام میگم خدایا به من یه همسر خیلی خوب قسمت کن یه همسر که منو هرطور که باشم عاشقانه دوستم داشته باشه و براش بهترین باشم 

یکی که انقدر خوب باشه که اگه صد بار برگردم به عقب بازم اونو انتخاب کنم یکی که بخاطر وجودش تو زندگیم روزی هزار بار خداروشکر کنم💕

زیاد در قید این جور چیزا نباش اگه خدا بخواد برات بسازه جوری میسازه که خودتم در تعجب بمونی😍

2706