1874
1955
عنوان

ای مرگ بیا ک زندگی مرا کشت

110 بازدید | 10 پست

من ی ادم روانیم 

حالم خوب نیس

گریه انقد کردم ک دیگ چشام باز نمی‌شه 

حالم خوب نیس😭😭😭

مرگ راه چاره منه 

تروخدااااااااااا دعا کنین بمیررممممم

خلاص شم

لطفا برای مردن من دعا کنید.من دارم رنجی رو تحمل میکنم ک هر ثانیه برام عذابه.چاره مشکل من مرگه.میخوام خودکشی کنم ولی مامانم جلو چشامه هر لحظه.

🥀🥀🥀

من یک دختر ۱۶ ساله ام☀️. دختری از تبار خورشید☀️همانندخورشید میدرخشم ☀️و همانند خورشید خونگرم☀️ عاشق 🇰🇷دونگی🇰🇷 هستم دعا کنید ببینمش😁😍 عاشق کتاب خوندن📖  سر اشپز👩‍🍳  خیاط✂️ نویسنده✍ ورزشکار🏋️‍♂️⛹️‍♀️ اهل مدیتیشن 🧘‍♀️ پیرو قانون جذب🎆 حامی کودکان کار♥️ حامی ترنس ها♥️ نقاش🎨 من یک دختر مذهبی هستم یک دختر چادری . افتخارم همین است☀️ چادری ام اما گیتار می زنم🎻 می رقصم💃 فقط برای دل خودم♥️ چادر می پوشم چون بدن من فقط برای من و همسرم هست نه نگاه دیگران♥️☀️ بیاید دست به دست هم بدیم تا هیچ کودک کاری تو دنیا نباشه.  اون ها محکوم به اینگونه زندگی کردن نیستن...!  ♥️ پیرو حقوق  زنان🎎  راجب ماورالطبیعه... فرافکنی... چشم سوم... هر سوالی داشتید بپرسید ان شالله جوابگو هستم😊♥️ من این امضا رو برای خودنمایی و پز دادن ننوشتم بلکه نوشتم تا هروقت دلگیر شدم تا هروقت نا امید شدم با دیدن این نکات مثبت در خودم امیدوار بشم♥️♥️   دوست عزیزم نگران حضور من در سایت و استفاده نامناسب از آن نباش من هدف از اینجا بودن رو تعیین کردم و اون چیزی نیست جز یادگیری💛 هدفی دارم والا و متعال دعا کنید بهش برسم♥️

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965
منم دقیقا مثه توعم یه هفته هست دارم گریه میکنم تمومی نداره😭😭😭

اخه چرا نمی میرم من

لطفا برای مردن من دعا کنید.من دارم رنجی رو تحمل میکنم ک هر ثانیه برام عذابه.چاره مشکل من مرگه.میخوام خودکشی کنم ولی مامانم جلو چشامه هر لحظه.

برا منم دعا کنید یا همین الان چیزی ک میخام درستش کنه و بهم بده یا همین الان بکشه منو جونمو بگیره دیگه طاقتم طااااق شده از این زندگی ذلت بااار و‌تنهاییی بی پایاااان 😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞

امیدوارم مشکلت حل شه استارتر . از ته دلم من حقیر میخام ، امیدوارم دعام درحقت برآورده شه 😞

تمــام لرزش دست و دلمــ از آن بود که عشق پناهی گردد ــــــــــــــــــــــــــــ
برا منم دعا کنید یا همین الان چیزی ک میخام درستش کنه و بهم بده یا همین الان بکشه منو جونمو بگیره دیگ ...

صلوات فرستادم

1984