2410
2553
عنوان

دعا کنید برام این ماه نینی دار بشم

263 بازدید | 57 پست

سلام خانومای عزیز لطفا برام دعا کنید الان ۶ماهه اقدام کردیم برای بارداری هم خودم سالمم هم شوهرم  دکتر گف جفتمون مشکلی نداریم پس ۳روز دیگه زمان تخمک گذاریمه دعا کنید اینبار باردار بشم😔😔😔شوهرم خیلی بچه بچه میکنه و همینطور خانوادهامون میخوان خودمم میخوام..این ماه دیگه بشم😭😭😭😭😫

انشالله بزودی مامان میشی🤍🌷

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

ایشالا 

منم 4 ماهه اقدامم 

این ماه لتروزول خودرم 

دعام کنین 

پسر داشتن حس شیرینیه😌🤩.... دنیای معصوم و کودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده..... وقتی که یک گوشه ناراحت میشینم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه، نه پدرمه، و نه برادرم...... با دستای کوچولوی مردانه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم،با صدای قشنگش در گوشم میگه،:مامان، امروز چقد موهات قشنگ شده 🤩🤩روزی که بهم بگی مامان من میمیرم و زنده میشم 🤭رادوینم، عشق مامان ❤️داشتن تو داشتن تمام خوبیهای دنیاس، مرسی از اینکه پسرمی🤩👶

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

للّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💖🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💖🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم💖🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💖🌹......................................

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت

انشالله گلم حامله شی منم 6 ماهه اقدامم دیه خستم بخدا .روز 31 سیکلمه  چند روز پیش بی بی زدم منفی شد امروز بعد یه ساعت دیدم یه خط کمرنگ افتاده  .میترسم بخاطر مصرف کلومیفن کیستم بزرگ شده باشه .میگم خداکنه حامله باشم سیکلم 35 روزه ای

خدایا میشه یه نی نی سالم بزاری تو دلم خسته شدم از انتظار ..خونمون منتظر صدای خنده نی نی مونه .. جای یه بچه خالیه تو زندگیمون ...یا رب نظری🙅👪
2714
انشالله باردار میشی به زودی عزیزم . منکه چهار سال شد منتظرم و نمیشم 🥺

انشالله حامله شی گلم

خدایا میشه یه نی نی سالم بزاری تو دلم خسته شدم از انتظار ..خونمون منتظر صدای خنده نی نی مونه .. جای یه بچه خالیه تو زندگیمون ...یا رب نظری🙅👪
2706