2737
2734

خطاب به همه کسایی که ممکنه بخاطر شرایطشون خداینکرده درحال خیانت به شوهر و بچه هاشون باشن:

خیانت  مث این میمونه که برای فرار از بوی گند دستشویی حواست نباشه با سر بری تو چاه فاضلاب😐

اگه همون قربون صدقه هایی که واسه اون مردک میرید رو واسه شوهرتون خرج کنین مطمئن باشید زندگیتون بهتر میشه

در مدت ۳ سالی که عضو نی نی سایت بودم بیش از ده بار قطع دسترسی شدم. این بود آرمانهای ما؟😁

کی کو کجا

چرا من نخوندم

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻

چی بود

میگذره از گناهامون خدایی ک از آرزوهامون گذشت:)کسی چه میداند شاید این جهان جهنم جهان دیگریست ..                                                 گویند که خدا همیشه با ماست ای غم نکند خدا تو باشی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خدا کنه توبه کنه و دست از این کارش برداره

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘

بابام خیلی خوش چهره از بس خیانت دیدم همه حواسم بهش😃😃😯😯😯😯

مرد خیانتکار نیست 

زن ب زن خیانت میکنه مطلقا

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
2738

آفرین همینجور ادمان زندگی بقیه رو خراب میکنن بنظرم اگه هرکس سرش به زندگی خودش باشه اگه زنها به مردها رو ندن و نرن سمتشون هیچ مردی نمیتونه به زنش خیانت کنه

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...

یکیو میشناسم با یکی دوست بود خودش شوهر و چندتا بچه داشت دوست پسرو برد خواستگاری بچه خواهرش که پیش خودش بمونه اون دختر الان ۴۲سالشه و هنوز ازدواج نکرده و خواهرهاش ازدواج کردن که کوچکترن و بچه هم دارن به خاطر خیانتی که در حقش شد البته طرف لو رفت 

دخترهای خوبی باشید اینجا کلیک کنید گزارش بزنید👈🏿🙏🏻کلیک بنما
بابام خیلی خوش چهره از بس خیانت دیدم همه حواسم بهش😃😃😯😯😯😯 مرد خیانتکار نیست  زن ب زن خیا ...

بابات چقدر خوبه خوش به حالت

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
بابات چقدر خوبه خوش به حالت

😳😳😳😳شب قراره  برقصه بزارم گروه فامیل ب شرطی که دارو هام بخورم کل فامیل منتظرن😦😦😦😦😦😦

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
بابام خیلی خوش چهره از بس خیانت دیدم همه حواسم بهش😃😃😯😯😯😯 مرد خیانتکار نیست  زن ب زن خیا ...

مرد خودش نخواد هیچ کس حریفش نیست مرد هم خیانت کار هست فقط زن نیست 

دخترهای خوبی باشید اینجا کلیک کنید گزارش بزنید👈🏿🙏🏻کلیک بنما
2706