2733
2739

از چ طریقی رفتن؟

اگه تحصیلی بوده رشته شو

اگه کاری بوده شغلشو

اگه ازدواجی بوده نام مادرشوهرشو ذکرکنید  

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دختر خاله ها و پسر خاله  امریکا تحصیلی و ازدواجی دختر عمه کانادا تحصیلی نوه عمه  اس ...

رشته شون چی بوده

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 

صد نفرن

عمه ام اینا فکر کنم مالی رفتن انگلیس

اون یکی عمه ام اینا مالی رفتن کانادا

خاله ام اینا رفتن شغلی کانادا رشته معماری برگشتن دوباره میخوان برن

عموم اینا فکر کنم مالی رفتن امریکا برگشتن دوباره میخوان برن

یه دوستم با ازدواج رفت استرالیا

یه دوستم تحصیلی رفت فرانسه رشته زبان فرانسه انگار

یه دوستم ازدواج کرد رفت آلمان

یه دوستم پذیرش تحصیلی رفت کانادا رشته فیزیک

یه دوستم کار پیدا کرد رفت انگلیس

هفت هشت تا تا از دوستای همشاگردی دبیرستانم و هفت هشت تا دوستای همشاگردی دبستانمم رفتن کشورای مختلف یا تحصیلی یا ازدواج یا کاری یا مالی رشته ها اغلب مهندسی

همه رفتن کسی دور و برم نیست 🎶 🎶

2738
صد نفرن عمه ام اینا فکر کنم مالی رفتن انگلیس اون یکی عمه ام اینا مالی رفتن کانادا خاله ام اینا رف ...

یا خددددددددداا

کاش ما هم اینقد مهاجرتی داشتیم دور و ورمون  

چه فایده؟ حسرت میخوردین مثل من؟ همه رفقاتون ترکتون کرده بودن؟

خب ادم 4 نفر اشنا داشته باشه اونور خوبه

از این لحاظ میگم...

وگرنه ادمها که هیچوقت نمیمونن تو زندگیت:)

هر کی یه روزی میاد و میره پی زندگی خودش

مهندس کامپیوتر بودن اپلای کردن الانم کارمند گوگل هست و ساکن امریکا

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
مهاجرت تحصیلی و شغلی بوده‌ المان و هلند زیاد داریم دو تا انگلستان  کانادا و امریکا هم زیاد د ...

اوه یک هشتم!

همشون رشته های مهندسی بودن  نه؟

شما هم میخوای بری؟

جسارتا کدوم کشور  

2706