2733
2739

سلام بچه ها هفته ۳۹ بارداری هستم به شدت سنگین شدم روغن کرچک و زعفران و نزدیکی و پیاده روی هر چی بگین امتحان کردم ولی کوچولوم نمی خواد بیاد ..دیگه اسید معده ام امشب به اوج خودش رسیده داروها هم‌جواب نمیدن ..داره می زنه به گوشام ..کسی هست مثل من باشه ؟ 😓😓😓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم همینجوری  هستم سعی میکنم کمتر غذا  بخورم  یا آب 😭

یعنی خیلی سخته خدا کنه‌دردامون زودتر شروع بشه من که ۶ ساعت پیش غذا خوردم ولی وقت دراز کشیدن میاد سراغم

من چند شب پیش انقباض  داشتم رفتم زایشگاه  باز اومدم خونه دردام زیاد شد برم که  کم شد ...

دردای کاذب بوده منم گرفتم بعد هر ۵ دقیقه نزدیک ۶ ساعتم طول کشید ولی بیشتر نشد فهمیدم کاذبه 

یعنی خیلی سخته خدا کنه‌دردامون زودتر شروع بشه من که ۶ ساعت پیش غذا خوردم ولی وقت دراز کشیدن میاد سرا ...

سعی کن پیاده روی کنی داخل خونه  باورت نمیشه ساعت ۹ صبحانه خوردم از ترس  تا الان غذا  نخوردم  فقط میوه خوردم الان کم کم داره گشنه ام میشه 

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
واسه رفلاکس و اسید معده سعی کن یه لیوان عرق نعنا با یه قاشق چایخوری بارهنگ بچوشه ۵ دیقه اروم...چندرو ...

خواهر اکثرا شب موقع خوابه فقط کافیه دراز بکشم با‌من حرف از چند روز نزن که دلم می خواد امشب بزام 😭😭😭

2738
سعی کن پیاده روی کنی داخل خونه  باورت نمیشه ساعت ۹ صبحانه خوردم از ترس  تا الان غذا  ...

روزی سه ساعت پیاده روی دارم ولی امروز نتونستم منم تا گرسنم نشه هیچی نمی خورم 

خواهر اکثرا شب موقع خوابه فقط کافیه دراز بکشم با‌من حرف از چند روز نزن که دلم می خواد امشب بزام 😭😭 ...

برو زیر دوش اب گرم بشین پاشو کن دنیا بیاد

برای سلامتی خواهرم صلوات میفرستی؟اللهم اشف کل مریض
یعنی خیلی سخته خدا کنه‌دردامون زودتر شروع بشه من که ۶ ساعت پیش غذا خوردم ولی وقت دراز کشیدن میاد سرا ...

خیلیا میگن این موقع یه تیکه نون خشک یا بیسکوییت بخورین که اسید معده رو جذب کنه..امتحان کن

پله بالا پایین کن عزیزم.زیر سرتو شیب دار کن.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
برو زیر دوش اب گرم بشین پاشو کن دنیا بیاد

یعنی می گم باورت نمیشه همه اینکارو کردم‌پله بالا و پایین رفتم سه ساعت پیاده روی زعفران روغن کرچک نزدیکی هر چی تو نت نوشته و هر کی هر چی گفت انجام دادم بچه اولم ۳۸ هفته دنیا اومد خیلی سبک بودم کارم به این روزا نرسید اب گرم که روزی نیم ساعت رو کمرم می گیرم 

خیلیا میگن این موقع یه تیکه نون خشک یا بیسکوییت بخورین که اسید معده رو جذب کنه..امتحان کن

من تا الان بالا میارم تو بارداری اولمم تا لحظه زایمان بالا می اوردم خیلی امیدی ندارم چیزی روم تاثیر بزاره این بیسکویت و چیرای خشکم واقعا تاثیر میزاره ولی انگار فقط برای صبحا که بیدار میشی اسید معده شب انگار مدلش فرق می کنه 

2706