2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به من ربطی ندارع  وقتی اونا خودشون اینقدر شعور ندارن که مراسم گرفتن هر چی بشه سر خودشون میاد&n ...

متاسفانه سر ی ملت میاد نه فقط خودشون

اینا بعد پخش میشن تو شهر میچرن و باعث مریضیه خیلیا میشن...

به من ربطی ندارع  وقتی اونا خودشون اینقدر شعور ندارن که مراسم گرفتن هر چی بشه سر خودشون میاد&n ...

ن ب خدا فقط سر خودشون نمياد دوست عزيز كسايي ك خونه نشستن با ي خريد ك از رو اجباره الوده ميشن وقتي اين مريضي با همين مهموني رفتن ها همه جا پخش بشه😑😑

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )
2728

ایران داره نابود میشه بیشتر مردم یتیم شدن بیشتر پدر مادرا داغ بچشون ب دلشون موند بخاطر ی عروسی کوفتی ک ب دل عروس دوماد نمونه عکس داشته باشن اما نمیگن این عروسی نیست عزاداریه

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
دوستان حق با شماست من تسلیمم ⁦🙏🏻⁩🙌 جنبه نداریم دیگه بتمرگیم خونه  @ooooohasti99ooooo &nb ...

عزیزم بحث جنبه نیس بحث واقع بینیه...

ما اگ رعایت نکنیم این ویروس جون خودمونو عزیزامونو میگیره همونجور ک تالا جون خیلیارو گرفته...

حالا اینا بچپن تو هم تو فضای بسته بعد بیان تو جامعه چار نفر دیگ رو مریض نمیکنن!!!

خب گناه داره.بخدا ما خانوادگی الان کرونا گرفتیم پدر بابام از خرج و مخارج درومده درداش ک نگم برات زندگی برامون زهرمار شده...

دوستان حق با شماست من تسلیمم ⁦🙏🏻⁩🙌 جنبه نداریم دیگه بتمرگیم خونه  @ooooohasti99ooooo &nb ...

جیگــــــــــــر....اشکال نداره...واقعا ناراحت نمیشی از این ک همش خونه ایم...بخدا من دیگه افسردگی گرفتن...همه ی پیام بازرگانی اااارو هم حفظ شدم بقدری ک نگاه کردم...فیلم اارو ک چهار بار میبینم هر کدومو

خدا یااا نمیفهمین چی میگم کروونا اقاا کروناااا

اسی اینایی که ازکارهمسایتون طرفداری میکنن ومیگن به شماچه خودشون صددرصدیکین مثل همون همسایه نفهمتون که هیچی به جزخوشی شون مهم نیست براشون خدالعنتشون کنه همه اونایی که بانفهمیشون هرروزباعث گسترش این بیماری میشن

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2706