2733
2734
عنوان

مزاج شناسا بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 215 بازدید | 46 پست
پر مو ها عموما مزاج گرمن (منظور موی سره)بعد اگه موها ضخیم باشه حتما گرمه اگر که نه یا سرده یا آدمی ب ...

ممنونم🌹🌹

پیشنهاد میکنم رمان ضحی رو حتمــــــا بخونید یه رمان مذهبی که خیلی عالیه...کانال رمان ضحی در ایتا:dhuhastory@....در پیج اینستا:shin_alef_official....حتماا بخونید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه دور مچش بزرگه (حتی اگه لاغر هم باشه) گرم و تره چون اونایی که رطوبت هم دارن دور مچشون بزرگتر از ی ...

عزیزم منم میگی.من پوستم سفیده وزنمم متعادل با بدنمه.اب زیاد میخورم همیشه ام عرق میکنم و گرممه حتی تو زمستون.از خداب پا میشم کف دستام داغه دآعه دوس دارم پنیر بخورم همش مچ دستمم با توجه ب وزنم لاغره

2738

زود عصبی میش ؟

بیشتر ب سردیجات علافه داره؟ 

زود گرم میگیره؟ 

احساسی؟ 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

دوستان منم صورتم گندمی رو به سفیدیه ...موهای بدنم زود رشد میکنن..الان که زمستونه اب نمیخورم زیاد یا بعضی موقع فراموش میکنم بخورم اصلا ولی تابستونا خیلی گرمم میشه و ندام در حال خوردن ابم..تا چتد روز پیشم از شدت گرما کولر میزدیم..بنظرتون طبعم چیه؟

بی وفا باشی شکایت میکنند♣️با وفا باشی خیانت میکنند...
پر مو ها عموما مزاج گرمن (منظور موی سره)بعد اگه موها ضخیم باشه حتما گرمه اگر که نه یا سرده یا آدمی ب ...

من موهام از اول تولد خشک و پر و فر بود 

ولی الان نازک شده و و فرش خیلی کم شد و الان مطمئنم مزاجم سرد 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2706