2726
عنوان

بیاید نظر بدین ک من مقصرم یا نه

313 بازدید | 30 پست

عشقم بهم خیانت کرد دوسال تلاش کرد خودشو ثابت کنه اما باورس نکردم خمیشه تو چشمش زدم اذیتش کردم اونم برید گفت دوسال تلاش کردم التماس اعتماد داشتم اعتماد نکردی ازم جدا شد حتی موقع رفتن سرد سرد بود ی زره هم علاقه نداشت یعنی من مقصرم خودمو نمیبخشم کاش باورش کرده بودم میدونم هرگز برنمیگرده چون دیگ عشقی نداره دوروزه جدا شدیم یعنی براهمیشه رفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ولش کن عشق که به این سادگیا نمیره دلت درست گفته یه چیزی بوده که اعتکاد نمیکردی

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
اون ب من نداد و رفت اون ولم کرد گفت بریدم و دیگ حسی بهت ندارم 

خب دوسال داشت بهت ثابت می‌کرد که دوست داره یعنی دوست داشته دیگه

قـبـل از قـیـافـه گـرفـتـن از داشـتـن آن اطـمـیـنـان حـاصـل کـنـید.                                                                                بــاتـشـکّـر🙏
عزیز جان تو داری میگی دو سالللل دنبالت بود دیگ چ فرصتی 

من اشتباه کرد دوسال تلاش کرد خودشو ثابت کنه انقدر با شک باهاش برخورد کردم و خیانتش زدم تو چشمش ک گفت بریدم رفت حالا من بدون اون چیکار کنم هرچی خواهش کردم دیگ رفت گفت حسی دیگ بهت ندارم

خب دوسال داشت بهت ثابت می‌کرد که دوست داره یعنی دوست داشته دیگه

البته بستگی به خیانت هم داره

قـبـل از قـیـافـه گـرفـتـن از داشـتـن آن اطـمـیـنـان حـاصـل کـنـید.                                                                                بــاتـشـکّـر🙏
2706