2726
عنوان

شما هم بعد از سفر احساس کوفتگی میکنین ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1344 بازدید | 90 پست
میشه بگی چه توهینی بهت کردوچی گفت که جوابش این بود که بچش عقب موندست یافقیرن

هیچی صبح تا شب اون خانم قربون صدقه ش میرفت .میگفته چه نازه بچت منو مث خواهرت بدون .

کمکی خواستی بگو

اینم میگه برا بچم چون پزشکین نوبت خارج از نوبت شهر دیگه بگیر .اون خانم هم نتونسته حتی رو زده ولی نشده 

بعد اومده نی نی سایت درکمال ناباوری ،دیده این خانم براش تند وتند و تاپیک زده و قیافه ش و مشکلشو مسخره کرده .

که باش درد ودل کرده بوده همه درد ودلاشو مسخره گزفته و یه عده رو باهاش بد کرده .

اونم عصبانی شده چون مث خواهرش باش خوب بوده .گفته با این دل سیاه ت که این طوری .مشکل بچه و اینا تو زندگیت هس .کاش دل ت پاک میکردی 

و خوب بودی 

این خانم هم از حرفش ،پیرهن عثمون ساخته .

ای بابا کارش بده بوده قیافه و سلامتی و ... که دست خود آدم نیست

عزیز جان داره دروغ میگه

من سه ساله اینجا هستم همه منو میشناسن 

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا وقتی کاربرهایی مثل شما هستن روز به روز تعداد افرادی که سر کار میذارن بیشتر میشه جانم ستارالعیوب ...

خوبه منم مث خودت دروغگو و بدجنس و دورو باشم .

و بگم تموم مشکلاتت دروغه و تاپیکات سرکاریه ؟!

خوشت میاد ؟

هیچی صبح تا شب اون خانم قربون صدقه ش میرفت .میگفته چه نازه بچت منو مث خواهرت بدون . کمکی خواستی بگو ...

برای بار دوم میگم خدا بزنه تو کمر ادم دروغگو 

الان نی نی یار رو تگ میکنم ببینم من آیا همچین تاپیکهایی داشتم یا نه؟؟

2728
هیچی صبح تا شب اون خانم قربون صدقه ش میرفت .میگفته چه نازه بچت منو مث خواهرت بدون . کمکی خواستی بگو ...

حالا شما تو دل اون خانم بودی وواقعا از نیت قلبیش خبر داری که اون خانم اینو مثل خواهرش میدونسته وبراش رو زده،خیلی باجزییات میدونی،ایا اون خانم خودت هستی؟

چقدر حرف زدنت زشته واقعا،این خانم رو من دوسه باربیشتر داخل تاپیکا ندیدم اماخب درکل خیلی عادی فقط مشک ...

اما اول شروع میکنه مسخره کردن من و استیکر خنده فرستادن و اذیت کردنم و میخنده 

بعد قربون صدقه بقیه کاربرها میره که گولش بخورن و باش همکاری کنن .

تا میکن کارت زشته اذیتش نکن .پای بچش رو میکشه وسط و ننه من غریبم بازی .

والا منم مشکل دارم ولی ازش بعنوان حق ب جانب بودن استفاده نمیکنم .عزت نفس دارم .

برای بار دوم میگم خدا بزنه تو کمر ادم دروغگو  الان نی نی یار رو تگ میکنم ببینم من آیا همچین تا ...

بله تو همه تاپیکها حتی همین تاپیک

سامانتا ژل لبی ورد زبونته .

انگار خودت نیکول کیدمنی .که قیافه ی بقیه و مسخره میکنی .

مشخصه ازحسادته .

بله تو همه تاپیکها حتی همین تاپیک سامانتا ژل لبی ورد زبونته . انگار خودت نیکول کیدمنی .که قیافه ی ...

الان نی نی یار رو تگ میکنم که همه تاپیکهای منو بررسی کننه ببینه من توی کدوم تاپیکم قیافه کسی رو مسخره کردم

الان نی نی یار رو تگ میکنم که همه تاپیکهای منو بررسی کننه ببینه من توی کدوم تاپیکم قیافه کسی رو مسخر ...

راه دور نیاز نیس 

اسم سامنتا ژلی رو تو از حسادت هی تکرار کردی که خودتو ارضا کنی .

از حسادت به کسی که مث خواهرت بات خوب بود .

اما اول شروع میکنه مسخره کردن من و استیکر خنده فرستادن و اذیت کردنم و میخنده  بعد قربون صدق ...

مسخره نکرد،فقط گفت اتفاقی تاپیکت باز شد،خودت ادامه دادی،اگه واقعا نمیخای چیزی بگه خب محل نزار نه اینکه فقط مشکلاتشو بکن چوب بزن تو سرش،الانم اون حرفی ازبچش نزد تو بودی که اول راجع به بچش ومشکلش گفتی

@نی_نی_یار_5      

نی نی یار جان سلام

بی زحمت تمام تاپیکهای من حتی اونها که حذف شدن رو چک کن ببین من کجا کسی رو مسخره کردم؟؟

اگه واقعا این کارو کردم همین الان کاربری منو برای همیشه ببند

تو از درد ودل ها واعتماد کسی سواستفاده کردی . و خودتو خوب جا زدی .و بعد شروع کردی به تمسخر و ابروری ...

باشه

مسخره نکرد،فقط گفت اتفاقی تاپیکت باز شد،خودت ادامه دادی،اگه واقعا نمیخای چیزی بگه خب محل نزار نه این ...

من نوشته بودم نیاد 

ولی اولین نفر اومد 

و بعد هم نوشت سامنتا ژل لبی 

شما برات سخته یکی بهت بگه خواهشا تاپیک هام نیا نری ؟

واقعا سخته تاپیک کسی رو به بیراهه نبریم و خراب نکنیم 

؟

2706