2737
2734
عنوان

کیا وقتی مادرشوهرشون فهمید جنسیت

| مشاهده متن کامل بحث + 1628 بازدید | 70 پست
وایییی جدی منم معلوم نی دختر پسرش فقط از رو ضربان قلبش بهم گفت حدسی دختره ولی برو تا انومالی هفته دی ...

اسی وقتی بهت گفته لای پاش برآمدگی داره پس مطمئن باش پسره.واسه جاریم هم اینطوری گفته بود پسر بود

الان اونایی ک عقده دارن از پسر  میان و محتویات  مغز معیوبشون رو خالی میکنن

پسر ودختر فرق نداره براخودم نمیدونم چرا برابعضیا فرق داره ؟

✨خدای منم بزرگـــــــه ✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی وقتی بهت گفته لای پاش برآمدگی داره پس مطمئن باش پسره.واسه جاریم هم اینطوری گفته بود پسر بود

اره بمن گف ی برامدگی میبینم و صددرصد نگفت بهم حالا میگم ضربان قلب زیاد ملاک نیس واس جنسیت درسته؟والا بخدا فقط میگم دخترباشه پسرباشه فقط سالم باشه،من از رو ضربان قلبش گف ن از رو الت تناسلیش  خودم حس ششمم میگه پسره 

✨خدای منم بزرگـــــــه ✨
پس اون ازحسودیشه دیگه،اهمیت ندید بذارید دق کنه مادرشوهرمنم میگفتن بروخداروشکرکن پسرم بچه ای که به د ...

واییی انگار اونم جز جهیزیه بوده خب بابا بچه خودشه دیگه

✨خدای منم بزرگـــــــه ✨
2728
پسر ودختر فرق نداره براخودم نمیدونم چرا برابعضیا فرق داره ؟

هر دوتا ش لطف و نعمت خداست

هیچ بچه ای بد نیست

ما بلد نیستیم تربیت کنیم میندازیم گردن جنسیت  

واقعا تو اطرافیان من واقعا هیچ کس براش فرق نداره 

کلا از بارداری و سلامت بچه خوشحال هستن 

اینجا میبینم یه جو بدی علیه پسر هست ک همش هم ناشی از عقده ها و حقارت های ک اطرافیانشون باعثش هستن

هست 

کاربری چهارم😒 باز برگشتم با قدرت😁                      ازبابام پرسیدم مگه چقدر پول آب و برقتون میومد😏
اره بمن گف ی برامدگی میبینم و صددرصد نگفت بهم حالا میگم ضربان قلب زیاد ملاک نیس واس جنسیت درسته؟والا ...

نه بابا به ضربان چه ربطی داره آخه. من واسه جفت بچه هام تو ان تی ضربان ۱۶۷ بود.اولی دختر دومی پسر. من میگم بچت پسره.کی میری انومالی؟

من برعکس بود. مادرشوهرم گفت خودم میبرمت سونو اگه دختر بود میذارمت رو سرم برمیگردونمت اگه پسر بود خود ...

فقط کل کشیدنش تو مطب🤣🤣🤣🤣🤣🤣

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
2738

واغلط میکنه.ببین ماازفامیلامون سونوگرافی داره میگه اونقدنوزادمیارن که کلیش کارنمیکنه بیضش پایین نیومده.کبدش مشکل داره وهزارتاچیزدیگه.تواین زمونه که ازتاثیرغذاهاوامواج این همه مریضی هس خدابچه روفقط سالم بده حالایکی باشه یاچن قلو.دخترباشه یاپسر.فقط بایدشکرکنیم که پاره تنمون سالمه.والسلام

🥀عضوگروه رزقرمز🥀وزن شروع۹۶🥀تاریخ شروع۱۴۰۰.۴.۲۱🥀وزن هدف۷۵🥀قد۱۷۰🥀الهی ب امیدتو.لطفابم انگیزه بدین🥀
ههههههه ن اون شاید دعا کرده پسر داربشی  من مادرشوهرم گفت اگ دخترباشع توبیمارستان میذاریمت ومیا ...

😑😑😐😐😐😐شوهرت چی گف

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
واییی انگار اونم جز جهیزیه بوده خب بابا بچه خودشه دیگه

عقل درست درمون ندارن دیگه،حیف وقت که به خاطر حرفای اینا خراب کنیم

اوناانتظارداشتن همسرم خیلی به بچه اهمیت نده ولی وقتی دیدن همسرم یک سره قربون صدقه دخترم‌میره وسرتاپاشو میبوسه واجازه نمیده کسی بهش بگه بالاچشمت ابروئه، انقدر حرص میخوردن

2706