2737
2734
وای منم همین کارو میکنه مثلا میخواد سورپرایزم کنه😐😂😂

یعنی حرص درار ترین کارشه 

بهش میگم بابا سورپرایز بخوره تو سرم بگو میای یا نمیای من غذا کم و زیاد درست نکنم 

میگه احساساتت تو حلقم 😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگم برات

زیادی اعتمادبنفسه ینی تصمیم دارم همش بزنم تو برجکش حالش جابیاد.

کارایی که میگم بموقه انجام نمیده تنبله

چندروزه قراره حیاطوبشوره و راه رو جاروکنه بعد دوماه.منم باردار همه کارارونمتونم بکنم که

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
یعنی حرص درار ترین کارشه  بهش میگم بابا سورپرایز بخوره تو سرم بگو میای یا نمیای من غذا کم و زی ...

وای دقیقا تو خود منی😂😂منم میگم بابا من سورپرایز نمیخوام به کی بگم خدایا😓😓انتظار داره من ذوق مرگ بشم😂

2731
یعنی حرص درار ترین کارشه  بهش میگم بابا سورپرایز بخوره تو سرم بگو میای یا نمیای من غذا کم و زی ...

تازه مثلا شیفت صبح باشه من از قبل براش صبحونه آماده میکنم میبینم صبح نمیره سر کار میگه مرخصی گرفتم خواستم تو سورپرایز بشی😂😐

تازه مثلا شیفت صبح باشه من از قبل براش صبحونه آماده میکنم میبینم صبح نمیره سر کار میگه مرخصی گرفتم خ ...

اینکارو بکنه که هیچی دیگه میرم محضر فقط طلااااق😂

البته من صبح ها بیدار نمیشم خداییش خودش می‌ره بی سروصدا محل کارش چای صبونه میخوره 

2738

اینکه الان مادرش تعیین تکلیف کرده ک هم چهارشنبه بیان هم جمعه 

حرفی نزد ک معلوم نمیشه 

من نمیفهمم مادرشوهرم چرا انقدر دوس داره تعیین تکلیف کنه ... هر چی ما ی جوری هر بار رد میدیم ... باز دفه بعد تکرار میکنه 

مادرشوهر خواهشا بفهم 😕😕😕

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
نگم برات زیادی اعتمادبنفسه ینی تصمیم دارم همش بزنم تو برجکش حالش جابیاد. کارایی که میگم بموقه انجا ...

كلا بعضي از مردا همينن ميگن انجام ميديم ميديم ميديم اخرش ميبيني اوهههه چند ماه گذشته و هنوز انجام ندادن 

باباي منم همين بود

بنظر من برا اينه ك عادتشون ميديم 

به راحتي و...

چون از نزديك شاهد بودم مثلا مامانم ميگفت خستشه من انجام ميدم يا حوصلش سر ميرفت انجام ميداد 

ولي خب بعدش ديديم نميشه ك و شروع كرديم به اينكه رفتارمون رو عوض كنيم و...ك الان نسبت به قبل خيلييي بهتر شده

اینکه الان مادرش تعیین تکلیف کرده ک هم چهارشنبه بیان هم جمعه  حرفی نزد ک معلوم نمیشه  من ...

يعني مامانش خيلي يهويي گفت من چهارشنبه جمعه ميام؟

بدون اينكه از شما بپرسه هستيد كاري داريد نداريد؟

اینکارو بکنه که هیچی دیگه میرم محضر فقط طلااااق😂 البته من صبح ها بیدار نمیشم خداییش خودش می‌ره بی ...

منم اون لحظه همین فکر به ذهنم میاد😂😂😒چون الان باردارم وسنگین شدم تا صبح یکی دوبار بیدار میشم ولی زایمان کنم از این خبرا نیس خودش باید پاشه😁

2706