2733
2734
عنوان

كرونا و بچه جاري جان!

586 بازدید | 51 پست

بچه ها بچه جاري من داره يك سالش ميشه و از وقتي به دنيا اومده تا الان به علت اينكه كوچيك بود و هم اينكه كرونا اومد من بغلش بيشتر از دو سه بار نكردم  و اصلاً بوسش نكردم ولي قوربون صدقش ميرم و بهش توجه ميكنم چون من سر كار ميرم ميترسم بهش مريضي چيزي بدم!

به نظرتون بد نيست؟ يه وقت جاريم نگه اين حسوديش ميشه؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چ زن عموی خوبی😍

🌼❤😎SEPI😎❤🌼پروفمم خودمم 😎با من اشنا بشید با سعادتا...             ممکنه بی ادبی یا انرژی منفی رو جواب ندم اما مطمئن باش جلوی یه حمله رو گرفتم 😂😂😂 و جوابای کوبنده ای دارم دلیل نمیشه با هر کسی قاطی شد 🤗         حالا اونا رو بیخیال خوبای سایت دوستتون دارم😍❤👌😘
2738

نه اتفاقا خوب کاری میکنی

شاید حالا واسه جاریت سو تفاهم پیش بیاد و برداشت بد کنه اگر گلگی کرد دلیلت رو بگو

تیکر رسیدن به اهدافمه🤗 می خوام حال بد😖 افسردگی🤕 تنبلی😒 بی انگیزگی، بی اراده بودن، بی حال و حوصله بودن😵 رو بزارم کنار😄💪با توکل به خدا😍 و تمام تلاش خودم😇 انشالله که موفق میشم😊 شمام هر وقت چشمتون به امضام خورد واسم دعا کنید😘 قربونتون 💋 

کلا تجربه من میگه هرکاری کنی یه حرفی ازش درمیاد

اگه دوراز جون جمع ادم بمیره هم مردم بیکار یه چیزی دارن بگن

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706