2733
2734
عنوان

شوهرم یدفعه ازم سرد شده

340 بازدید | 32 پست

من سه ماهه عقد کردم رابطمون خیلی خیلی عاشقانه و عالی بود کوچکترین بحث و بی احترامی و اختلافی نداشتیم و هرشب باهم چت میکردیم امکان نداشت پیامش بدم جوابمو نده اگه دیر جواب میداد عذرخواهی میکرد پریروز برام پول ریخت به کارتم منم پیام دادم و تشکر کردم هیچی نگفت تا اخر شبم خبریش نشد فک کردم اتفاقی براش افتاده چند بار زنگ زدم رو گوشیش جواب نداد تو واتساپ پیام دادم و انلاین شد جوابمو داد گفتم نگران شدم گفت سرم خیلی شلوغ بود و کلاس انلاینم داشتم بعد از ظهر وقت نکردم جوابتو بدم و الانم خواب بودم منم خدافظی کردم دیشب بهم زنگ زد گفت من یه تصمیمی گرفتم من میخام شبا زود بخوابم چون صبح نمیتونم زود بیدار شم و دیگه نمیتونیم باهم چت کنیم گفتم باشه امروزم هیچ خبریش نشده قبلا همیشه آخر شب میخابید و میگفت من یکساعت خواب برام کافیه و صبح سرحالم. من هیچ وقت شروع کننده پیام نبودم و خودش هرشب بهم پیام میداد هیچ وقت مجبورش نکردم بکاری حتی زنگم بهش نمیزدم ک مزاحمش نباشم هیچ وقت اینطور نبود یعنی ۳۰ ثانیه وقت نداشت جواب پیام منو بده واقعا گیجم یه شبه بدون دلیل از اولویت اولش تبدیل شدم ب اولویت اخرش نمیدونم چی شده راهنمایی میخام دیشب تا صبح بیدار بودم و ذهنم مشغول بود چطور امکان داره یدفعه دیگه نخاد با من حرف بزنه؟

فقط وقتی خودت به خودت احترام بذاری بقیه هم بهت احترام میذارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا....سرش جای دیگ گرم نیست!!!؟

ن مطمئنم ازش امکان نداره خودم این احتمال اومد تو ذهنم ولی میدونم اینطور نیس

2728

اخي عزيزم حست درك ميكنم 

ميدونم چه حالي هستي و الان نميتوني صبور باشي اما دو سه روز صبر كن شايد مشكلي داره يا فكرش مشغوله. 

بعد حضوري ببينش و با لوس بازي بگو بش حرفاتو ببين مزه دهنش چيه

خدایا …در جست‌وجوی آنچه کهبرایم مُقدر نکرده‌ ايخسته‌ ام مکن ش  
عقد کردی پیشتم میاد؟

اره هفته ای یبار حداقل باهمیم خیلی راحت و صمیمی هستیم باهم چند روز پیش باهم بودیم خیلی خوب بود نمیدونم یهو چش شده 

2738

بد به دلت راه نده شاید یه مسئله بدی تو خانوادش پیش اومده و خیلی بهمش ریخته مردا همینجوری هستن برعکس خانم ها که با حرف زدن آروم میشن میرن تو لاک و برای پشت سر گذاشتن بحران نیاز به آرامش و سکوت دارن.... یکم تحمل کن اگر چیز جدیدی دیدی حتما با مشاور مشورت کن... بنظرم از الان که تو عقدی شروع کن وویس های دکتر حبشی رو گوش کن اسمش کلید اقتدار مرد هست کلا مباحث دکتر حبشی معجزه میکنه من بعد از دوازده سال هر جلسه ایشون رو گوش میدم یه نکته جدید یاد میگیرم

شاید مشکل خانوادگی براش پیش اومده 

فکر نمیکنم امروز ب مامانش زنگ زدم مامانش حالش خوب بود مشکلی نداشت 

2706