2737
2734
عنوان

بکارت.میشهبیاید منو راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 6488 بازدید | 219 پست
عزیزه من لازم نیست جار بزنی برای گواهی پزشک قانونی هم بری بهت سلامت میدن چون پزشک متوجه میشه که شما ...

ولی مم خودم و همسرم رفتیم معاینه گرفنم برای یک درصد اولش بهم گفتش ک اگ برای نامه اومدی بهت بگم خوو ارضایی دست و اینا نکردی اون تو گفت حتی اگ ی خراشم باشه گواهی سلامت نمیدم :/ 

وزن اولیه ۷۰ هدف ۶۶ ایشالا تا تیر ماه میترکونم :) 
من اینکارو که خانواده پسر میفرستن معاینه توهین میدونم، اگه خانواده همسرم همچین چیزی میخواستن به هم م ...

به نطر منم توهینه این یعنی ما اعتماد نداریم دخترتون بدکاره بوده یا نه!!! اگه برا دختر باشه برا پسر هم باید باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی مم خودم و همسرم رفتیم معاینه گرفنم برای یک درصد اولش بهم گفتش ک اگ برای نامه اومدی بهت بگم خوو ا ...

گوهی سلامتو فقط پزشکی قانونی میده نمیشه رفت پیش ماما اون بنویسه؟

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
2731
من که کلا مخالف این تست هستم اگر برا دختر باشه باید برا پسر هم باشه  به نامزدت هم چیزی نگو چون ...

خواهر گلم باور کنید به نفع دختر هست میبینی طرف سالم هست خونریزی نداره بهش انگ میزنن ده دقیقه  ادم اذیت معاینه بشه بهتر از شنیدن تهمت هست 

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
نه خودارضایی با دست بدون داخل کردن جسم خارجی اسیب نمیزنه

خیلی سعی کردم جلوشو بگیرم نشد☹🥺

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
2738
عزیزم حتما حتما قبل عقد گواهی بگیرید میدونم ی توهینه یا ناراحت مبشین ولی ب نفع خودتونه  مثل دو ...

منم با اینک ۷ سال دوس بودم با دوست پسرم رفتم گرفتم دکتر چ قد خوشش اومد ازم گفت بهترین کار کردی گفت اولا ک دانشجو این رشته شدم منم توهین میدونستم ب زن ولی بعدس تو طبابتم چیزایی دیدم ک میگم همه دخترا بیان بگیرن منم برای ۱ درصد گرفنم

وزن اولیه ۷۰ هدف ۶۶ ایشالا تا تیر ماه میترکونم :) 
پزشک قانونی برید بهتره 

برا دادگاه میگید؟

به نطر منم توهینه این یعنی ما اعتماد نداریم دخترتون بدکاره بوده یا نه!!! اگه برا دختر باشه برا پسر ه ...

بله آدم خودش بره خوبه. ولی خانواده پسر اصلا نباید همچین اجازه ای به خودشون بدن. من که بعد ازدواج به شوهرم گفتم بعضیا این کارو میکنن تعجب کرد گفت چه کار زشتی

میدونید که سازمان بهداشت جهانی دستور به توقف معاینه هایمن داده

این کار تو ایران ب دردنمیخوره تا این تفکر هس

2706