2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
تو حالت عادی معلوم ولی سرشو که کج میکنه اندازه یه نخود انگار باد داره و رنگش سفیده دخترم نه سالشه تو ...

احتمالا چربیه خواهرمنم داشت ازنخودم بزرگتربود یه عمل سرپایی انجام داد درش آورد تموم شد

[QUOTE=165541182]غده لنفاویشه دیگه عزیزم  حتما گوشش عفونت داره یا سرمایی چیزی خورده نگران نباش خیلی از بچه ها ...[/QUOTE    از زمستون سال قبل تا الان سرما نخورده آخه ممکنه از همون موقع مونده باشه؟

نمیدونم ولی فکر میکنم اون یع خاراج عفونی هستش که یواش یواش داره سرش سفید میشه که بترکه . اگر بترکه یه عالمه عفونت میزنه بیرون ... 

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️
واسه همین نگرانم خیلی ...تا جواب آزمایش بیاد سکته میکنم

نه بابا ترس نداره. دلایل زیاد داره که خطرناکم نیست. مطلب خوندم قبلا درموردش اما الان یادم نیست .  خیالت راحت باشه

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها😍     قرار ما ۲۸ خرداد🌹❤به نیابت از سردار دلها😍 برای آینده ای روشن🙏❤
[QUOTE=165541182]غده لنفاویشه دیگه عزیزم  حتما گوشش عفونت داره یا سرمایی چیزی خورده نگران نباش ...

اره شاید منم غده ها لنفاوی گردنم متورن و دوساله ک همونجور موندن

دندون خراب نداره گل دخترت

احتمالا چربیه خواهرمنم داشت ازنخودم بزرگتربود یه عمل سرپایی انجام داد درش آورد تموم شد

ممنون از پاسخگوییتون خواهر شمام لاغر ه؟ آخه دختر من لاغر ه خیلی ممکنه چربی باشه؟ مال خواهرتون هم سفید بود و درد نداشت؟

2706