2737
2734
عنوان

از دست خواستگارا خسته شدم دیگه 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2362 بازدید | 117 پست
بنظرم توهنوز وقت مادرشدنت نبود با این افکار و رفتار بچگانت  بعدشم هرکی ازدواج کرده خواستگارم د ...

نمیخواستم جار بزنم میخواستم کمک بگیرم از خانما چون شوهرم حساسه همین.  خواهش میکنم نیا تو تاپیکم بتوام ربطی ندلره تو ازمن بدتری که خونتو به رخ کاربرا میکشی ریپ نکن چون انقدر فرهنگت پایینه جدابتو بدم شعورم باهات ست میشه

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین
من هیچوقت باور نمیکنم که روزی یه نفر میاد ازت خواستگاری میکنه  نیکی کریمی و سحر قریشی و ... ای ...

من گفتم خوشگلم؟؟؟ من بیرون اصلا ارایش نمیکنم وچادر سرمیکنم

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیخواستم جار بزنم میخواستم کمک بگیرم از خانما چون شوهرم حساسه همین.  خواهش میکنم نیا تو تاپیکم ...

جاررر بدی فکر کردی همه مث خودت نفهمن 

بعدشم من خونم به رخ کسی نکشیدم یه تامیک مربوط به دکور خونه بود همه اومدن عکس خونشون گذاشتن

اون وسط تو بودی همش حسرت خونه های مردمو میخوردی بجای آرزوی خوشبختی کنی باهاشون 

روزی ۱۰ تا تاپیک میزنی همش بی ربط تکلیفت با خودتم مشخص نیس هنوز 

درضمن به منم مربوط خواستی تاپیک نزنی

شعورتم از تاپیکات پیداست

💋🙏💋 نوروز ۱۴۰۰ من به اون چیزایی که بین خودمه و خدای خودم رسیدم و چقدر خوشحال و خوشبختم من...💏+👼🤱
ترشیدگان همه را مانند خود ترشیده می پندارند😶

حتما خواستگاز نداشتی فکر میکنی بقیه ام ندارن

2731
جاررر بدی فکر کردی همه مث خودت نفهمن  بعدشم من خونم به رخ کسی نکشیدم یه تامیک مربوط به دکور خو ...

باشه تو اصلا نیا تو تاپیکم

الحمدلله خواستگار داشتن به تعداد نیست به کیفیت هست من همون چندتا که داشتم همشون از دم خوب بودن نیاز یه تاپیک زدن هم نبود 

بعدشم آدم یه خواستگار داشته باشه ولی زندگی عاالی براش تشکیل بده 

نه ۱۰۰ تا که ارزش پوست پیازم ندارن

💋🙏💋 نوروز ۱۴۰۰ من به اون چیزایی که بین خودمه و خدای خودم رسیدم و چقدر خوشحال و خوشبختم من...💏+👼🤱

یه چرخ تو تاپیکات بزن پیداست بیماری داری و دست خودت نیست میای اینجا فقط وقت مردمو میگیری 

یه مشت سوال چرت و پرت

برات متاسفم که با وجود شوهر و بچه فکرت هنوز درگیر خواستگار داشتن یا نداشتنه این خودش یعنی خیانت 😑😶

2738
یه چرخ تو تاپیکات بزن پیداست بیماری داری و دست خودت نیست میای اینجا فقط وقت مردمو میگیری  یه م ...

خب تو نیا تو تاپیکم عزیزم مگه اجبارت کردن؟

چقدر دل رو شکستی 😢☹ گونی سرت کن می ری بیرون

من چرا؟

خب تو نیا تو تاپیکم عزیزم مگه اجبارت کردن؟

صدر در صد که نمیام به اراجیف تو گوش بدم😂😁

2706