2737
2734

فقط کسایی که رانندگی بلد نیستن، بگن با چه سنی رانندگی بلد نیستن؟؟؟

من 21 سالمه، رانندگی بلد نیستم💔

به این دلیل که، میترسم پدرم حین رانندگی یاد دادن بهم، غر بزنه بهم که چرا تو زندگیت فلان کارو کردی، چرا 3 سال پیش فلان کارو کردی و فلان و بسان... 

آخه هر سری با ماشین بابام میخاستیم، بریم جایی، بابام تو همون ماشین اینارو میکوبید تو سرم😢💔

با بردارمم قطع رابطه هستم، به اون هم نمیتونم بگم بیا بهم رانندگی یاد بده... 

کلاس رانندگی هم که خدا تومن پولشه😟🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

شما با چه سنی، هنوز رانندگی بلد نیستید؟؟؟ 

👻 وارد بحث با کاربرایی که به بلوغ فکری نرسیدن و از همون کامنت اولشون مشخصه دنبال جر و بحث و بچه بازی ان نمیشم، چون‌ هرچقدرم که با استدلال هزار تا جواب بهشون بدی، باز یه جواب چرت بچگانه پیدا میکنن، تحویلت میدن، آرامشم برام خیلی مهمتر از اینه که اینجور کاربرای نوجوون و کاربرای امثال شون فکر کنن من کم آوردم و جوابی نداشتم که بهشون بدم!!!! 😄😄😄😄✌🏻✌🏻                                          میشه برای اینکه یه دوست خوب پیدا کنم، دعا کنی مهربون؟؟       آخه خیلی تنهام، اذیت میشم خب تنهایی تو زندگی، با افسردگی و وسواس فکری ای دارم     

میتونم الکی به این و اون بگم، که رانندگی بلدم؟؟؟؟ یا نمیشه؟؟؟؟؟ 😟

👻 وارد بحث با کاربرایی که به بلوغ فکری نرسیدن و از همون کامنت اولشون مشخصه دنبال جر و بحث و بچه بازی ان نمیشم، چون‌ هرچقدرم که با استدلال هزار تا جواب بهشون بدی، باز یه جواب چرت بچگانه پیدا میکنن، تحویلت میدن، آرامشم برام خیلی مهمتر از اینه که اینجور کاربرای نوجوون و کاربرای امثال شون فکر کنن من کم آوردم و جوابی نداشتم که بهشون بدم!!!! 😄😄😄😄✌🏻✌🏻                                          میشه برای اینکه یه دوست خوب پیدا کنم، دعا کنی مهربون؟؟       آخه خیلی تنهام، اذیت میشم خب تنهایی تو زندگی، با افسردگی و وسواس فکری ای دارم     

من ۱۹ سالمه 

ثبت نام کردم واسه کلاساش 

به نظرم تو آم برو یاد بگیر 

فوقش چند بار کلاس اضافه میگیری حرفه ای میشی

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

رانندگی بلد نیستم اصلا هم ناراحت نیستم چون دوست ندارم این کار .هروقت هم علاقه پیدا کردم میرم یاد میگیرم.این که غصه و گریه نداره

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2738

منم بلد نیستم، ۱۹ سالمه فوبیای رانندگس دارم به بار تو بچگی خواستن بهم یاد بدن پام رو گاز رفت و ماشین همینجور رفت ار اون موقع اصلا تنها هم تو ماشین نمیتونم بشینم میترسم دستم بخوره ب چیزی ماشین حرکت کنه خنده دار شاید باشه 

من ۱۸ سالگی گواهینامه گرفتم.فوری شوهر کردم.شوهرم اجازه ندادم بشینم پشت ماشین.پارسال بعده ۶سال نشست ک ...

عزیزم کسی نیس که یادم بده، 

من و بابام هم، هیچکدوممون پول کلاس رانندگی رو نداریم، 

بنظرت میتونم الکی به این و اون بگم رانندگی بلدم یا نمیشه؟؟؟؟؟؟ 

2706