1874
1955

با اینکه دانشجو ام اس و درس دارم اما عاشق تمیز کردن خونه هستم

امروزم کلی تمیز کاری کردم

هر چند شوهرم اصلا نمی راه تمیز کاری کنم

نمیدونم چرا 

تا میام کار کنم میگه بیا اینجا... بعضی وقتا عصبی میشه

اینارو بیخیال 

خلاصه امروز فریزر رو مرتب کردم... یخچال رو مرتب کردم... حموم و توالت رو برق انداختم... جارو کشیدم

خییییلییییی خسته شدم اما خیییلییییییییییییی کیف داد

منو شوهرم جفتمون خونه تميز نباشه نميتونيم ارامش داشته باشيم

شوهرم ك ذاتا ادم مرتبيه..

گرچه تُركى بَس عزيز است و زبان مادرى....ليك اگر (ايران) نگويَد لال بادا اين زبان......💚🤍❤️🦁    شهريار

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

از طرف شوهرم میگم من🤚🥴

اون عاشق تمیزکاریه

🧿اگر تو تاپیک من کامنتی خواهی گذاشت که احساس میکنی منجر به پربازدید شدن تاپیک میشه و چند ساعت بعد به چند جات فشار میاد و دوست داری خودت و من و تیکه تیکه کنی از عصبانیت🥴، دوست عزیز لطف کن کامنت نذار،شرکت نکن،ممنون پیشاپیش🙏😬
1967

منم قبلا درس داشتم عاشق تمیزکاری بودم😅😅

شوخی کردم 

الانم هستم 

چارلی چاپلین میگوید:پس از سالها فقر به ثروت و شهرت رسیدم و در کهنسالی اموختم با پول میشود خانه خرید ولی اشیانه نه! رختخواب خرید ولی خواب نه! /ساعت خرید ولی زمان نه! /مقام خرید ولی احترام نه/کتاب خرید ولی دانش نه! ادم میشه خرید ولی دل نه! /اما افسوس دیر فهمیدم!!!!!!

منننننن

کاش یه ستاره دریایی بودم که مث عنچوچک‌ چسبیده به کف اقیانوس و لازم نیست بره سرکار                                                                                                                                                                                                                                                                 

منم تازه تمیزکاریام تموم شده آشپزخونه روطی کشیدم زیرمبلا روجاروبرقی پله هارم تمیزکردم

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...

گاهی اوقات آره دوس دارم

همین امروز دو ساعت اتاقمو میسابیدم

لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه،حتی پستی که میخونم یا کامنتی که میذارم❤فرشته نگهبان،رفیق،یار و حامی منه❤ما یه روح هستیم در دو بدن❤نکند اینهمه بد قلب مرا سست کند
8
منو شوهوم جفتمون خونه تميز نباشه نميتونيم ارامش داشته باشيم شوهرم ك ذاتا ادم مرتبيه..

خوش به حالت بر عکس من! شوهرم فقط بریز بپاش داره متاسفم برا مادرش با این تربیت کردنش 

چارلی چاپلین میگوید:پس از سالها فقر به ثروت و شهرت رسیدم و در کهنسالی اموختم با پول میشود خانه خرید ولی اشیانه نه! رختخواب خرید ولی خواب نه! /ساعت خرید ولی زمان نه! /مقام خرید ولی احترام نه/کتاب خرید ولی دانش نه! ادم میشه خرید ولی دل نه! /اما افسوس دیر فهمیدم!!!!!!
خوش به حالت بر عکس من! شوهرم فقط بریز بپاش داره متاسفم برا مادرش با این تربیت کردنش  

اتفاقا اينم بگم😂مادرشوهرم وسواس داره يكم  زيادي شديده

بره همين بچه هاشم مرتبن همشون

پدرشوهوم خودش ميبره زودي بشقابشو ميشوره باورت ميشه

خيلي تميزن😐

اتفاقا سخته

از توهم همين انتظارو دارن

گرچه تُركى بَس عزيز است و زبان مادرى....ليك اگر (ايران) نگويَد لال بادا اين زبان......💚🤍❤️🦁    شهريار
همسر منم متاسفانه بيشتر سركاره تا خونه وقت نميكنه كمك كنه خودم نميذارم كارا جمع بشه روهم ...

اخه من نوزادم دارم دو س ماه اول ک میگفت هیچ کاری نکن فقط ب بچه برس تا لباس های بچرو هم می اومد میشست شبا هم بچرو نگه میداشت میخوابیدم خدا خیرش بده ی تیکه جواهره 😌😌😘