2733
2734

این ماسک موها عالیه 

هم برای موهای خشکه هم برای موهای چرب 

قیمتاشم مناسبه 

میتونید از طریق این لینک تهیه کنید 

خداوندا مرا پشت خواستن ارزو های کوچکم معطل نکن ❤🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اسم ماسک هم بگو

عکساش بالا نمیاد عزیزم میتونی بری تو سایت قسمت نراقبت از مو و ماسک مو رو بزنی میاره دو مدل داره من خودم دارم از ماسک موی روغن ارگان و جوجوباش استفاده میکنم خیلی جنس موهام خوش حالت شده و همینطور براق

@hsnfateme74 

سلام عزیزم 

شما باتری گوشیتون رو عوض کردید؟؟؟ 

آخه منم سون پلاس دارم و باتری هلثم شده 82 😞

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به روزهای خوب🌱✨                                         نشوددام و قفس،مانع پرواز کسی🕊 03.5.15
@hsnfateme74  سلام عزیزم  شما باتری گوشیتون رو عوض کردید؟؟؟  آخه منم سون پلاس دارم ...

سلام عزیزم والا مشکل گوشیم یکی دوتا نبود هم به شدت هنگ میکرد هم مشکل باطری داشت تازه ای کلودم شده بود 

600 تومن فروختمش سامسونگ A50  گرفتم 

سلام عزیزم والا مشکل گوشیم یکی دوتا نبود هم به شدت هنگ میکرد هم مشکل باطری داشت تازه ای کلودم شده بو ...

آها، گوشی جدید مبارک عزیزم😍

من گوشیم رو خیلی دوست دارم و مدت زیادی نیست که دارمش، با این گرونی هم نمیتونم گوشی جدید بخرم 

یه فروشگاه قابل اعتماد تو شهرمون هست میگه باطری اصل با تعویض  500 

به نظرتون خوبه؟ 

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به روزهای خوب🌱✨                                         نشوددام و قفس،مانع پرواز کسی🕊 03.5.15
2738
آها، گوشی جدید مبارک عزیزم😍 من گوشیم رو خیلی دوست دارم و مدت زیادی نیست که دارمش، با این گرونی هم ...

مرسی عزیزم 

نمیدونم والا اگه قابل اعتمادتون هست بخر