2726
عنوان

بیاین بازی 😍 عجیب ترین فامیلی.. عجیب ترین غذا... عجیب ترین اسم ها

| مشاهده متن کامل بحث + 2958 بازدید | 232 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عجیب ترین اسم گیو پسر ویشکا اسایش🤣 گیووو گیووووو بیا شیرتو بخور 🤣🤣🤣

گیو مامان بشین 😂

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
@sarire   @جودی_و_بابا_لنگ_دراز    

عجیب ترین اسمی که شنیدم پاشنه طلا بوده😕😂

و عجیب ترین غذایی که اسمشو تا حالا نشنیده بودم اسمش گوبولی بود، خیلی خوشمزه بود لامصب. مزشو هیچوقت فراموش نمیکنم😋😍

2728
واقعا عنداده؟؟ چرا عوضش نمیکنه

وای اره

نمیدونم

بیچاره همیشه دستش مینداختن... فک کنم عوض کرده.. اون زمون میگفت میزارم فامیلیم عالمی

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
گیو مامان بشین 😂

گیو بیا نهار بخور دده 😂😂😂

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

عجیب ترین غذا کباب جیگر سفید😁

عجیب ترین اسم کلوچه😀😀خانوم همسایه دوستمه

عجیب ترین فامیلی یادم نیس

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍سلام بر غریب ترین و تنها ترین دردانه ی عالم✋
عجیب ترین اسمی که شنیدم پاشنه طلا بوده😕😂 و عجیب ترین غذایی که اسمشو تا حالا نشنیده بودم اسمش گوبو ...

😂😂😂پاشنه طلا

اسم دختر؟؟؟ 

عجیب ترین اسم گیو پسر ویشکا اسایش🤣 گیووو گیووووو بیا شیرتو بخور 🤣🤣🤣

اسم برادرزن پسرعموم گیو هست

من سال ۷۹ برام خیلی عجیب بود اما دیگه عادت کردم

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
عجیب ترین غذا کباب جیگر سفید😁 عجیب ترین اسم کلوچه😀😀خانوم همسایه دوستمه عجیب ترین فامیلی یادم نی ...

وای کلوچه؟؟ 😂😂😂😂

اسم برادرزن پسرعموم گیو هست من سال ۷۹ برام خیلی عجیب بود اما دیگه عادت کردم

مام تو فامیلمون طرف پیره اسمش گنبده😂😂😂

2706