2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سری اول که ای وی اف شدم پیش دکتر رضوی بودم. حالا موندم درمان ام را با دکتر رضوی ادامه بدم یا برم پی ...

عزیزم تا اونجایی که من میدونم سابقه دکتر رضوی بیشتره حتی ما یکی از اقواممون سقط مکرر داشت حدود5تا فکر کنم.اما رفت زیر نظر ایشون و الان 2تا بچه داره. اما اگر خواستین از دوستم سؤال می کنم ببینم می تونه کمکی کنه یا نه؟

2728
2738

دیشب داشتم برات می نوشتم که تمام مدارک شون را ببرند با خانم دکتر قاسمی هم مشورتی داشته باشند ضرر نداره

ولی وسط نوشتن خوابم برد اگه خواستن بهم خبر بده از طریق گروه زنان دانشکده پزشکی شماره همراه شو بگیرند و برنامه ی کشیک درمانکاه شو بپرسند

تا بعد از این 2هفته تعطیلی برند مشاوره پیش این خانم دکتر و نظرشو بپرسند

عزیزم اینا پیامهای همون دوستمه

واقعیتش من بین دکتر رضوی و قاسمی تهرانی موندم که پیش کدومشون برم و درمانم را ادامه بدم؟

این دوستم در کل نظرش اینه که چون قبلا دکتر رضوی براتون آی وی اف انجام داده و نگرفته درمانتونو با خودش ادامه بدین بهتره چون بررسی می کنه که دفعه قبل چرا نگرفته و..... اما اگر در کنارش همه مدارکتونو ببرین و با دکتر قاسمی هم یه مشورتی داشته باشین ضرری نداره چون دکتر خوبیه

2706