2733
2734
عنوان

یه شامپو خووووب معرفی کنید

211 بازدید | 23 پست

واسه موهای چرررب

یه شامپو معرفی کنید که پیدا بشه تو مغازه ها و داروخونه ها

خسته شدم ازبس رفتم حموم و فورا موهام چرب شد

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من

درما کلین سبز برای من خوب بود

میشه لطفا برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنونم. من یه دختری هستم عاشق بحث های علمی‌و عاشق شیمی و واکنش های جذابش  عضو اکیپ علمی👽🧪🧬

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نیوا

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2731

من رفتم دکتر 

ی شامپو داد 

مخصوص موی چرب 

اویدرم

اما ph خیلی بالایی داره.

بعد دو هفته کلا چربی مو رو میگیره.

الان موهام خشک هی روغن میزنم

با این که یک ماه شامپو رو گذاشتم کنار😑

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.

من شامپو سبوس برنج پرمون میزنم عالیه  برا من مخصوص موهای چرب شو بگیر ۱۲ تومن همه داروخانه  ها هم دارن

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
مولتی ویتامین گلرنگ زردشو بگیر ینی موهارو میکنه چوب خشک😐😐

اتفاقا شامپوعه الانم اونا

چند ساله گلرنگ میزنم

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
2738
من رفتم دکتر  ی شامپو داد  مخصوص موی چرب  اویدرم اما ph خیلی بالایی داره. بعد دو ...

قیپتش چنده

داروخونه ها دارن؟

شامپو پرژک عالیه خودم انارش رو استفاده میکنم همسرم گردو مادرم هم سیرش رو استفاده میکنه خیلی راضی هستیم همه

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
قیپتش چنده داروخونه ها دارن؟

بله

یادم نیست ۴۰ ۵۰ ۶۰ یا ۷۰ 

همین حدودا خریدم 😂

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.
2706