2410
2553
نه اونجوری سخت می شه هربار موقع صرف میوه بخوای نیم ساعت کنار سینک باشی سخته من همون اول هممه رو می ...

من در روز یکبار هر چی که برای پخت غذا نیاز دارم و وسایل سالاد ومیوه اندازه ای که میخوریم میارم و همه رو میشورم و آماده میذارم برای مصرف، ولی تابستون همه رو میشستم و میذاشتم یخچال اونجوری هم راحت بودم، یه شب چون دیر برگشتیم خونه تا چهار صبح در حال شستشوی میوه و سبزیجات بودم🤦🏻‍♀️ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خوشگلا من یه اپدیت دیگه بدم و برم  

من از ساعت 3 تا همین الان مشغول شستن میوه سر سینک بودم یعنی کمرم دیگه داره تا میشه از وسط....دیسک کمر هم دارم ....همسرمم در خواب ناز به سر میبرن  یعنی بیش از یک ساعت بکوب سر ظرفشویی  موندم هلاک شدم بخدا  تو این وسط چند تا وسیله ریز  هم از سوپری خریدم حالا باز خوبه اون ها دیگه کم بود در حد ماست و دوغ و خرما و یکی دو تا خرت و پرت دیگه

از برناامم عقب موندم ولی مهم نیست تا شب کلی وقت دارم. ناهار خوردیم و ظرفهاشو منتقل کردم به ظرفشویی و روشنش کردم...یکم پنجره ها رو باز کردم هوای تازه بیاد توی خونه خصوصا اینکه میوه ها رو شستم پنجره اشپزخونه رو باز گذاشتم یه سرمای باحالی بهشون بخوره.

قهوه درست کردم گذاشتم روی میزم و امادم بعد 10 مین نت گردی ساعت 4 و نیم کارمو شروع کنم و تا شب به برنامه هام برسم..خیلی عقب افتادم بخاطر غذا و میوه ولی اشکالی نداره ادامه میدم..حس خوبی به خودم دارم امروز هدفمند تر از دیروزم ..

2720

من روی گوشیم برنامه ذکر شمار رو نصب کردم..

در کنار روزمرگی هام ..روزی ۲۰۰ بار الحمدالله رب العالمین می گم...روزی ۲۰۰ بار هم استغفرالله ربی و اتوب و الی الله..

سعی می کنم کمتر نشه ولی بیشتر بشه اشکالی نداره...

منم امروز دوباره رفتم پیاده روی نیم ساعت

یک ربع هم حلقه زدم 

شام هم قرمه سبزی گذاشتم 

یه لیوان چایی سبز بخورم و کل خونه رو مرتب کنم بچه ها وهمسرم ترکوندن خونه رو

کارهای چرمی دست دوز در اینستا melorin_charmm خوشحال میشم فالوو کنید منو

سلام  دوستان  خوبم   من از دیروز  تا الان  نتونستم  بیام  یه خورده کار داشتم   امروز هم  ساعت   ۱۱  بیدار  شدم پاشدم  تند تند صبحانه  و نهار درسته کردم  بعد اشپزخونه  وبالکن  تمیز کردم  وتمام خونه را جارو  کشیدم بعد خودم  وبچه هام حمام کردیم وبعد همینجوری  فقط کار  کار کا ر  دیگه حسابی  خسته شدم    الانم  یخورده خونه رو جمع جور کردم  امدم  قصه  ی بچه هامو خوندم    تا بخوابن   والان  در حال نت گردیم   🌹

قدرتمندترین تمرینی که من هیچوقت و هیچوقت ترکش نکردم و ترکش نخواهم کرد سپاسگزاری هستش. شاید این سؤال براتون پیش میاد که چند نمونه مثال بگیم تا شما بهتر با عمق سپاسگزاری آشنا بشید یا شاید بگید ما چیزی نداریم که سپاسگزارش باشیم.

اما من به شما یادآور میشم که از بینایی و چشایی و گویایی و لامسه و شنوایی و بویایی میتونین سپاسگزار خداوند باشید، تا مغز و اعصاب و روان و چشمان و تمام اعضا و جوارحی که خداوند به شما هدیه داده تا پتوی گرمی که باهاش میخوابید.

2714

سلام سوگل جان تایپک جدید مبارک❤ الان متوجه شدم تایپک زدی. برنامه ی خاصی رو میخوای پیاده کنی یا فقط گزارش کارها هست اینجا؟

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
سلام گل دخترا  از بولت ژورنال استفاده کنید برای برنامه ریزی کارهاتون خودتون هم می تونید ی دفت ...

آروشا چرا نیستی؟ دلم تنگ شده برات 😘

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
خب بچه ها این روش خیلی بمن همیشه کمک کرده تو برنامه ریزی هام چیزی شبیه فایل بالا درست کنین تو دفترتو ...

عزیزم شما که برنامه ساعت به ساعت دارید ، چند درصد تو اجراش موفق بودید؟ سخت نیست

من که بچه دارم چطوری برنامه ساعتی بچینم آخه

بچه مث پارازیت تو کاراس

خانومای نابارور نصف شبها که بیدار میشم براتون دعا می کنم.میگم خدایا دامن همه شونو سبزکن.🤲🏾 روزی که تو آمدی به دنیا عریان_ جمعی به تو خندان و تو بودی گریان_ کاری بکن ای دوست به وقت رفتن_ عالم به تو گریند و تو باشی خندان
گل دخترچرانمیایی تایپک همتا؟؟

سلام عزیزم واای نمیدونی همسرم خونست بخاطر این تعطیلی زندگیم کن فیکون شده😭😭😭😭 اصلا همه چیزم به هم ریخته نیم ساعت نمیتونم مال خودم باشم تا میام گوشی دست بگیرم میگه بیا پیشم بشین یا بازی کنیم یا سریال ببینیم یا میوه میاره میگه باهم بخوریم و مدااام میگه باهام حرف بزن 😐😐😬😕😕😕😕😕😕 وقت هیچ کاری تنهایی نداشتم این چند روزه

اشکال نداره عزیزم پس باهمسری خوش بگذرون 

الان رفتم تایپک همتا جون پست گذاشتم. خداییش مرد بیشتر از ۴۸ ساعت خوب نیست خونه بمونه😃

2706