2737
2739

من شوهرم نظامیه بعد الان بخاطر کرونا ک ی روز در میون شدن یعنی ی روز میرن سرکار ی روز بیکارن حتی شده دوروز بیکارن  

حالا امروزم پوشید رفت سرکار من رفتم کنار پنجره نگاه کردم دیدم با سرویش هم نرفت همینجور پیاده داشت میرفت سر خسابون با تاکسیا

اخه رو گوشیشم رمز گزاشته 

همین صبی زنگ زدم بهش گفتم کجای گف سر خیابون منم گفتم براچی دروق میگی  من سر خیابون نمیبیتم دستپاچه شد قطش کرد باز زنگ زدم گفت  اومدم سر خیابون وایسادم چر چرا دیگ من گفتم امروز روز بیکاریته کجا داری میری باز قط کرد هرچی میزنگم جواب نمیده میگین چکار کنم

گوشیش لمسیه نمیتونه باخودش ببره سرکار بنطرتون زنگ بزنم ب همکارش بگم با شوهرم کار دارم؟

یا خودم برم محل کارش ظهر وایسم ببینم میاد یانه  چکار کنم؟یا برم دم خونه ای ک مشکوکم بهش شوهرم میره اونجا

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

محل کارش زنگ نزن فعلا شاید اشتباه میکنی ابروش میره که 

برو در همون خونه ازش فیلم بگیر یا عکس اگه دیدیش اونجا و جلو هم نرو 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
2738

اگه زنگ زدی به همکارش ممکنه بیادخونه دعوات کنه بگه چرابه گوشی خودم زنگ نزد بینتون بحث پیش میادعزیزم مگه ازشوهرت چیزی دیدی که دلت خراب شده نسبت بهش

بعدازداغ مادرم شادی به تقویمم برنگشت

نه، اوضاع رو فقط بدتر میکنی

ی مرد ببینه و بفهمه چک میشه بدتر مخفیکار تر مبشه

تا زمانی ک چیزی ندیدی ازش بهش اعتماد کامل داشته باش و این حسو بهش منتقل کن

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

به نظرم جستجو نکن.به فرض که خدای نکرده(خیانت بکنع ایا قصد طلاق داری،اگه نداری با این کارها بیشتر حال روحی خودت رو خراب میکنی.جقدر خانومها هستند تو همین سایت که میدونند شوهرشون خیانت کرده ولی به دلایلی جدا نشدن فقط از درون دارن میسوزن.

2706