2726
عنوان

من بددلم یا مشکوکه؟😔

451 بازدید | 22 پست

بچه ها من پنج ماهه نامزدم جفتمون دانشجوییم

نامزدم از موقع کرونا سرکار نمیرفت به دلایلی

چهار ماه اول رابطه خیلی خوب بود روزی یکبار حداقل زنگ میزد صدامو بشنوه تا نصفه شب چت میکردیم ابراز احساسات خیلی میکرد و کلا از لحاظ مهرومحبت و احساس تامین بودم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

الان یه ماهه داره سرکار میره

ولی از وقتی شروع به کار کرده روز به روز باهام سردتر حرف میزنه دیگه خبری از زنگ نیس نه ابراز علاقه ای نه هیچی

از ۷ صبح تا ۷ شب سرکاره وقتیم که میاد در حدی که حالمو میپرسه پی ام میده و همین تا فردا شبش

باهاشم که حرف زدم میگم چرا اینجوری شدی میگه فکرم درگیره مشغوله بهونه ی خستگی کار میاره

بخدا بچه ها خیلی نگرانم همش میترسم نکنه داره خیانت میکنه و زیرابی میره که اینجوری باهام سرد شده

به حدی شکاک شدم بهش همش اینستا و واتس اپ و تلشو چک میکنم ببینم انلاینه یا نه

رفتم یه اکانت فیک زدم یه ماهه تو اینستا با اونم فالوش کردم ببینم یوقت دور از چشم من استوری نمیزاره که منو پنهان کنه

حتی تمام همکلاسیای دخترشم با اون اکانتم فالو کردم اونارم چک میکنم ببینم با اونا یوقت نمیپره

بخدا بچه ها دیگه خسته شدم از خودم و کارام دست خودمم نیس دارم دیوونه میشم

توروخدا اگه کسی تجربه ای داره راهنماییم کنه 😭😭😭😭😭

واقعا بنظرتون از خستگی کار اینجوری شده؟

الان یکم از پیامامونو میفرستم ببینین

گروه واتساپ  خانما فقط نی نی سایت https://chat.whatsapp.com/FhnSM3tER5aFKJGwhPKnXq

ای بابا تو همه تاپیکا هستین😏لااقل ب استارتر ارزش قائل باشین و قبلش اجازه بگیرین😑🎈

یارو میخواست اسبشو حرص بده سوار خر میشد🤨حکایت خیلیاس😏

عزیزم اقایون وقتی مشغله کاری دارن اینطورن! خستگی خیلی تاثیر داره

عضو گروه بنفش💜#وزن اولیه:۸۹.۴۰۰ #وزن هدف:۶۵    ‌         ‌  همیشه وقتی حرف از لاغری میزنم همسرم میخنده و میگه خانم منو تو نمیتونیم وزن کم کنیم بیخودی خودتو اذیت نکن!باید بهش اثبات کنم ک من قدرتمندم و میتونم ...من باید بتونم که مثل بقیه انسانها خوش اندام باشم ! من نباید نعمت خوش اندامی رو از این صورت جذاب و موهای قشنگمم بگیرم!من میتونم شبیه تر به فرشته هابشم 💪💪💪💪💪💪💪
الان یه ماهه داره سرکار میره ولی از وقتی شروع به کار کرده روز به روز باهام سردتر حرف میزنه دیگه خبر ...

خیانت کردنش رو نمیتونم نظربدم چون نمیشناسمش.

وای یهو این همه تغییر طبیعی نیست اینم که میگه فکرم درکیره درسته ولی اینطور که تو میگی دیگه خیلی تغییر کرده

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2706