2726
عنوان

با یه هندوستانی چت کردم و بدجور چشمش گرفته بود!+عکسش

| مشاهده متن کامل بحث + 141043 بازدید | 1676 پست
راستی پیج زنه رو پیدا نکرده بودن پیج مرده رو پیداکرده بودن که خب من پیج سوهرشو ندارم وگرنه بهت میداد ...

شغل شوهرش پس دروغ گفته 🤔اخه خیلی میره امریکا واینا میاد شوهرش ک البته برای کارمند های کشورتی دیگه رفتن امریکا خیلی عادیه

اره اکثرا تنهاست هرجا میره  خونواده چیراگ دبی هستن یکی دوماهه خونشونن برام خومه زندگیش مهم نی ...

اونجورکه خودشونو پولدار نشون میده نیستن برای عروسی هندش خونوادشو برده بود هند ساری که به مادرش داده بودن گوشش پاره بود میگفتن شوهرش نکرده بره ساری نو بخره ساری کهنه مادرشو داده به مادر صنم تازه اون مدل لباس میگفتن لباس خیلی ارزونی ام هست یا اگه واقعا اونقد رفاه که نشون میده داره چرا روغن مو و اینجور چیزا تو پیجش میفروشه میدونی هندی ها اکثرا وحشتناک خسیسن

شبنم از قبیله باران سابق هستم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شغل شوهرش پس دروغ گفته 🤔اخه خیلی میره امریکا واینا میاد شوهرش ک البته برای کارمند های کشورتی دیگه ر ...

شرکتشون یه ازمایشگاهه سنگای قیمتیه که عیار سنگ ها و جواهرات رو و خالصی و ناخالصی شو میسنجن ازمایشگاهشون چند تا شعبه داره کشورای مختلف ولی شوهرش کارمند اونحاست شرکت مال خودش نیس

اونجورکه خودشونو پولدار نشون میده نیستن برای عروسی هندش خونوادشو برده بود هند ساری که به مادرش داده ...

صنم بلاگره خب

تبلیغات واینام میزاره حدودا برا ی تک دونه استوری حداقل30میلیون میگیره 

استوری های سریالی حداقل 500میلیون اینا میشه هرچند وبی گرونه اما روزی  فقط100میلیونم در بیاره میدونی چقد میشه😐😂😂😂😂

2728
اونجورکه خودشونو پولدار نشون میده نیستن برای عروسی هندش خونوادشو برده بود هند ساری که به مادرش داده ...

حتی اگه همسرش ادم پولداریه هندی جماعت فوق العاده خسیسه راحت پول خرج نمیکنه

صنم ظاهر زندگشو اونجوری نشون میده تو دبی همچون حونه ای یه خونه عادیه شوهرش یه عروسی ابرومند براش نگر ...

اووووه 

دنیز رو ازش متنفرم.... معلومه از یه خانواده پایینه و پسره رو تور زده. سنشم بالاتره. خیلی چیپه

خوب گاهی هم پیش میاد دیدی بعضیا میگن ب خودم اومدم دیدم عاشق طزف شدم کسی که اصلا از اول زیاد محلش هم ...

خب وقتی یکی عاشق شوهرشه چرا عاشق یکی دیگه بشه؟البته بهتره بگیم اگه یکی عاشق شوهرش باشه جز شوهرش هیچکس رو به چشم عشق نمی بینه!و اینکه مثلا ملیت کره ای بخواد طرف چت کنه دختراش هیچ جوابش نمیدن از بس سردن و بلاکت میکنن برعکس پسراشون!(از این جهت گفتم)

صنم بلاگره خب تبلیغات واینام میزاره حدودا برا ی تک دونه استوری حداقل30میلیون میگیره  استوری ه ...

متظورم اینه شوهره رو پولدار نشون میده ولی برای خرجاس خودش مجبوره تبلیغ بزاره

اووووه  دنیز رو ازش متنفرم.... معلومه از یه خانواده پایینه و پسره رو تور زده. سنشم بالاتره. خی ...

😅خصوصا همش بچشون نشون میدن!والا ما تو فامیلامون انقدر بچه خوشگلتر و نازتر داریم ولی هیچکدوم نمیزاریم جلو چشم

😅خصوصا همش بچشون نشون میدن!والا ما تو فامیلامون انقدر بچه خوشگلتر و نازتر داریم ولی هیچکدوم نمیزاری ...

سلینی 🤣🤣😍😍گوگولیه. اما مرده واقعا حیف شد چون دنیز بینهایت چیپ و تازه به دوران رسیده س

2706