2726
عنوان

با یه هندوستانی چت کردم و بدجور چشمش گرفته بود!+عکسش

| مشاهده متن کامل بحث + 141058 بازدید | 1676 پست
هندی!!!!!!!!😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑 هی حال ندارم ۶۰ صفه بخونم  من کارگر هندی داشتم & ...

😂😅واسه شناخت فرهنگشون صحبت کردم والا اینقدر عاشق اینم با فرهنگ های مختلف صحبت کنم که نگو خودمم ۴تا زبون بلدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چی نشونش دادی ک چشمشو گرفته ؟!؟ این همه تو ایران مال اونا خار داره که رفتی هندوستان ؟!؟!؟!

والا من نرفتم پیجش اون اومد پیجم!ولی عزیزم شناخت فرهنگ چه ربطی به با ایرانی بودن داره؟؟؟مگه من قصدم ازدواج کردنه؟من فقط واسه آشنایی با بقیه کشور ها سعی میکنم صحبت کنم فرهنگشون ببینم چطوریه!ایران که انجام و فرهنگش میدونم!!!

😂عه منم چشمام میخندن!البته فقط تو رنگ چشم باهات فرق دارم

پس چطوری همزاد 😂😂😂

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
اسی کجاا باهاش چت کردی و پیداش کردی منم با امریکایی و ایتالیایی خیلی حرف زدم یه برنامم داشتم هندی ز ...

عزیزم اینستا بود ولی من اس ندادم خودش اس داد!اره قبول دارم ولی با ادمایی که هیزن اصلا هم صحبت نمیشم،،،منم با عمانی و ترکیه ای و چینی و اسپانیایی و افریقایی از نزدیک صحبت کردم باهاشون و با بقیه مثل پاکستان و کره ای و هندی و...از چت

اگه خواستین جواب منم بدین با اجازه

... رفتم برم دستامو بشورم

تو راهرو یه پنجره کوچیک داریم اونجا وایستاده بود. مثل روح از پشت پنجره منو نگاه می‌کرد... چاقو به دست از کنارم رد میشه با لبخند خبیثانه ...

وقتی می خندم چشم غره میره برام... ظرف میشورم پشت سرم میره اونقدر سینک ظرفشویی رو با وایتکس و اینا می سابه یه ساعت

همیشه هم همینکارو می کنه... جارو میزنم میگه فرشا خراب میشه نزن... یخچال رو باز می کنم میگه دنبال چی می گردی...

پنجره رو تو این سرما باز میکنه میگم ببند سرده میگه برو تو یه اتاق دیگه بشین... دیگه تاکی صبرم تموم شده

2706