2726

من تمام ندت خجالت میکشم حس میکنم چندشش میشه رو دندون خراب من کار کنه یا تفی میشه دستش یا حس میکنم وقتی میتراشه بوی بد به دماغش میخوره البته میدونم بو نمیده اما حسم اینطوره چکار کنم😖😖

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
😳😳😳😳😳😳

بخدا اینطورم تازه دندونپزشکم دوست همسرمه به اندازه موهای سرم دیدمش اما هربار میرم عزا میگیرم ک رو دندونم کار میکنه

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
زارت

بی ادب😂😂😂

درس خونده دندونپزشک بشه اصلا هم حالش بد نمیشه

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
2706