2733
2734

برو بخاب

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم  

من حتی بین امتحانا و کلاسا میام نینی سایت  

مادرم فوت کرد میشه براش  فاتحه یا صلوات بفرستین🤍 لباس ها جنسیت ندارن انقد همچیو مردونه زنونه نکنین/ارایش و دامن مختص زنا نیست/ استایل اسپورتو موی کوتاه مختص به مردا نیست / یه مرد میتونه به رنگ صورتی علاقه داشته باشه و یه زن میتونه به تعمیر وسایل علاقه داشته باشه. لطفا عقایدتونو درست کنید یا حداقل به دیگران توهین نکنید.
2738
نمیدونم سر چی با خودم لج میکنم😂

برو خدایی 

امشب اصن تاپیکا مناسبم نی 

اذیت نکن خودتو

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
منم ول نمیکنه چشام داره میسوزه ای باباااا

منم عینکمو گذاشتم کنار بخوابم الان با چشم نمره 2 دارم به بدبختی میخونم😂😂

کانال خزعبلات نویسی هامه دوست داشتین بفرمایین @wayafzood
منم همینجور خیلی کاردارم وصب زود باید بیدهر شم‌ چطور خودمونو از نی نی سایت بگیریم  از شیرگرفت ...

نه والا بچه من شیرشو از همه چی بیشتر دوست داره😂

اما من نی نیدسایتو از همه چی بیشتر دوس دارم فردادباید برم صب زود واکسن دخترمو بزنم وای چرا نمیخابم

بریم بریم شب بخیر

2706