2726

نع

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نچ 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

نه

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     
سن و سال و سواد ما قد نمیده این لباس فرمالیته که میگن یعنی چی؟

ببین این کلیپایی ک عروس و داماد با گروه فیلمبرداری میرن پر میکنن میگن فرمالیته  معمولا  قبل از جشن عروسیه  مثلا میرن باغی عمارتی جایی کلیپ صبط میکنن

خدا جونم  بچه هامو به خودت میسپارم مراقبشون باش

نه عزیزم هر رنگی میتونی انتخاب کنی ولی رنگای روشن و پاستلی خیلی قشنگن میشن پارچشم حریر باشه و تور که ریزش داشته باشه برای عکس خیلی قشنگ میشه دوست من به یه مزون تو کرج سفارش داد خیلی قشنگ براش دوختن عکساش محشر شده بود این شمارشونه خواستس زنگ بزن مدل برات بفرستن ببینی 09196645985