2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما و اطرافیان شاید خیلی به دخترتون توجه نشون دادین خیلی برای لباس و ..... دختره ذوق کردین

نه پسرم نه ساله دخترم دوساله.پسرم تا هفت سالگی تنها بود...همش براش ماشین و....میخریدم......

2728

بچه ها یه اتفاقی افتاده! من یه ویدیو دیدم راجع به مادرای امروزی که خیلی ذهنمو مشغول کرد. توی تاپیکم آدرسش رو گذاشتم، واقعا دوست دارم نظرتونو بدونم راجع به این موضوع. چون خودم خیلی درگیرم باهاش این روزا.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5437632/چه-عجب-بالاخره-یکی-پیدا-شد-که-به-مادرا-و-دغدغههاشون-توجه-کنه

پسر خاله من رژ لب میزد، علاقه داشت دامن بپوشه و...

بیچاره تحت تاثیر من بود زیادی😆

الان تو رو هممون واستاده به خاطر دوست دخترش

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
ترنس ها شکل آلت تناسلیشون هم متفاوته

از کی تا حالا؟!!!

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
عیب رو بچه نذار

ترنس بودن عیب نیست 

طرز فکرتو درست کن

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
شوهرم اهل این.کارا نیست متاسفانه ولی سعی میکنم بندازمش تو.جریان.مرسی

عزیزم من نمیخوام نگرانت کنم ولی پسر عمه من از بچگی با منو خواهراش بزرگ شد همیشه با ما بازی میکرد بازی های دخترونه کل رفتارش مثل ما دخترا شد بعدم بزرگ شد یه ترنس بود دوس داشت دختر باشه.بنظرم باید یه همبازی پسر براش پیدا کنی

یک دختر 20ساله تو فامیل ما هست. ک موهاشو پسرونه کوتاه میکنه همیشه هم لباس پسرانه میپوشه بنظرتون ترنس ...

شاید تامبوی 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2706