2733
2734

خیلی عجیب

فکر کنید بابام رفت چایی دم کرد اورد

هیچ دعوایی نبود نشستیم چایی خوردیم و حرف زدیم

یه لحظه احساس کردم کاش همیشه همینجوری بودن به خدا قسم توی ۱۹ سال زندگیم هیچ وقت مثل امشب نبود

مامانم دیگ اون ادم خشمگین عصبانی ک فریاد میزنه نبود 

بابام برای اولین بار تو جمع خانواده اوند نشست

شاید باورتون نشه ولی ادم های دیگ ای شده بودن 

بعضی هاتون میشناسین مامان بابای منو تو تاپیک ها گفتم

فک کنم اشتی کردن خدا کنه 

خیلی شب خوبی بود

خدا کنه همیشه همینجور باشن 

When l walk, I walk whit god.He is always whit me, He never leaves me and He will shine the light on me✨

تافت بهشون بزن همینجوری بمونن ان شالا🙁🙁🙁

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله ادامه داشته باشه بازم

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2728
2738

خدا کنه🤲

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘
2706