2726
عنوان

با دعا بدستش بیارم یا با قانون جذب؟

143 بازدید | 12 پست

از کدوم برای جذب معشوق استفاده کردید و نتیجه گرفتید ؟

اینجا خیلی تاپیک راجب چله حق شناس دیدم بنظرتون برای جذب و ازدواج موثره؟

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..

با توکل بر خدا🙃

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به نظر من تو از تهه دل از خدا بخواه خودش بهت میده 

از قانون جذبم حتما استفاده کن من خودم شوهرمو از همین راه بدست اودم 

یه فال قهوه ام گرفتم دیدم عاقبتم باهاش خوشه 

خداروشکر خپبم هست راضیمم

دعا کن کسی بیاد سمتت که اون ویژگی های مدنظر تو رو داشته باشه

دنبال یه شخص خاص نباش چون اگه دعا کنی من میخوام حتما با فلانی ازدواج کنم قطعا پشیمون میشی

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
به نظر من تو از تهه دل از خدا بخواه خودش بهت میده  از قانون جذبم حتما استفاده کن من خودم شوهرم ...

چه کارایی کردی برای قاون جذب؟چند وقت طول کشید؟

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
چه کارایی کردی برای قاون جذب؟چند وقت طول کشید؟

واسه من شوهرم دور بود ازم خیلی طول کشید تقریبا یک سال شد 

ببین باید تو دلت ایمان داشته باشی به خودت که میتونی اونو عاشق خودت کنی 

من کتا 5 اثر فلورانسم میخوندم بیشتر کمکم کرد

به نظر من تو از تهه دل از خدا بخواه خودش بهت میده  از قانون جذبم حتما استفاده کن من خودم شوهرم ...

عه خوشبحالت🤩

خداکنه منم بتونم بهش برسم❤

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
انشاالله برسی و خوشبخت بشی جیگر 

💕🌻