2726
عنوان

هرکس با من زندگی کنه نیازی به اپلاسیون نداره😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 19 پست

منم چند سال موهامو با رنگ رسوندم به بلوند روشن  و خوشرنگ  دو روز چیش رفتم رنگ مشکی خریدم گداشتم کلا ر ی د م به تمام کارهام  ایتقدم زشت شدم که نگوووو چشام سبزه و خودم پوستم روشنه موهام شده مشکی زشت😪😱😭

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
منم چند سال موهامو با رنگ رسوندم به بلوند روشن  و خوشرنگ  دو روز چیش رفتم رنگ مشکی خریدم گ ...

منم مثل تو روشنش کردن از،بس،رنگ گذاشتم ولی موهام بدحالت شد در اثر،رنگ زیتد رفتم پسرونه کانل زدم اومدم و دیگه رنگ نمیزارم

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پس مشکلت چی بود تاپیک زدی

کدوم تاپیک

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
منم چند سال موهامو با رنگ رسوندم به بلوند روشن  و خوشرنگ  دو روز چیش رفتم رنگ مشکی خریدم گ ...

اخ🤕

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
2728
منم مثل تو روشنش کردن از،بس،رنگ گذاشتم ولی موهام بدحالت شد در اثر،رنگ زیتد رفتم پسرونه کانل زدم اومد ...

منم دوست دارم موهام رنگ کنم هر ماه یه رنگ 😂 تکرای میشن برام 🙄😅

شرحی ز حال و حالی ز شرح نیست :)