2726

آیا هرشب دوتا قرص باهم بخورم یا منظورش هر 12 ساعته دوستانی که مصرف کردن لطفا راهنمایی کنن دوشبه استفاده کردم دوتا قرص رو باهم میخورم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه روهر بسته نوشته دوتا همونطوره ک گفتم..ینی رو بسته کلوموفینم ۲تا نوشته رو لتروزولم دوتا .ک باید ا ...

نه اول تاموکسیفن که تموم شد بعد کلوموفین شروع کنم خوردن بهم گفت نوشته هرشب دوتا اینو فقط نفهمیدم که تاموکسیفن رو دوتاش باهم بخورم یا در روز دوتا بخورم فاطله بینشون بندازم؟

نه اول تاموکسیفن که تموم شد بعد کلوموفین شروع کنم خوردن بهم گفت نوشته هرشب دوتا اینو فقط نفهمیدم که ...

فک نکنم اینطوری باشه ها چون هردو رو از شب سوم تا پنجم میدن بمن ک اینطوری میداد دکتر..لتروزول باهم بخور دوتارو..

نه اول تاموکسیفن که تموم شد بعد کلوموفین شروع کنم خوردن بهم گفت نوشته هرشب دوتا اینو فقط نفهمیدم که ...

اها خوده دکترت گفت اینطوری بخوری چ جالب من تاحالا اینطوری بهم نگفته..ولی لتروزول باهم باید خورد 

فک نکنم اینطوری باشه ها چون هردو رو از شب سوم تا پنجم میدن بمن ک اینطوری میداد دکتر..لتروزول باهم بخ ...

لتروزول بهم نداد اون ماه خوردم نتیجه نداد انگار الان روز دوم پریودم که از دیروز دارم تاموکسیفن استفاده میکنم تا تموم شد کلومو فین  رو باید شروع کنم ودوتا آمپول هم بزنم گفت

آره فکرکنم باید شبی دوتا بخوری. منم کلومیفنه نوشت هرشب دوتا باهم میخوردم

فقط 36 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به ذره گر نظر لطف بو تراب کند/به آسمان رفته و کار آفتاب کند 
شما مشکلتون چیه که قرص مصرف میکنین

عه تاموکسیفن ک میگن همون لتروزوله ولی فک کنم‌خارجیشه..منم فولیکولام کوچیکن میخورم رشد کنن باز روز ۹برم ببینم اگه رشد نکرده بود اچ ام جی بزنم..ماه پیش لتروزول وکلوموفین و۳تا اچ ام جی زدم فولیکولام دوتا خوب بودن ولی باردار نشدم باز دارم این ماهم میخورم توکل بخدا ببینم چی میشه

عه تاموکسیفن ک میگن همون لتروزوله ولی فک کنم‌خارجیشه..منم فولیکولام کوچیکن میخورم رشد کنن باز روز ۹ب ...

اه واقعا خوده لتروزوله ؟😅چقدن فولیکولات من یکیش 20 بود یکی 16 اون ماه ولی باردار نشدم دکتر گفت شاید چون تا روز 11 پری نزدیکی داشتم بعدش دیگه نداشتم 

اه واقعا خوده لتروزوله ؟😅چقدن فولیکولات من یکیش 20 بود یکی 16 اون ماه ولی باردار نشدم دکتر گفت شاید ...

نمیدونم‌اینطوری شنیدم اره فک کنم سرچ کن همونه فک کنم فقط خارجیشه.منم اون‌ماه ۲۰و۲۸بودروز ۱۳ روز دوشب پشت هم اقدان داشتم روز ۱۵ رفتم گفت ازاد شدن همون روز.منم خوشحال ک حتما گرفته.ولی نشد 

2706