1874
1955
عنوان

خشکی شدید کف پا دیوونه شدم ازش

184 بازدید | 23 پست

خانوما من کف پام زود زبر و خشک میشه 

از وازلین بگیر تا انواع کرم های ترک پا دکتر ژیلا و کامان و ثمین تا روغن زیتون و نارگیل هرچی بود زدم اما یک روز نزنم دوباره مث قبل خسته شدم 

چیکار کنم 

دلم معجزه میخاد...... معجزه بشه بهم پیام بدی.....معجزه بشه تا ماه دیگه تو کنارم باشی............. تا من بتونم همچیو درست کنم...... خدا امیدم ب خودته اونو به من برگردون ♥️

خرید آنلاین ماهی و میگو جنوب / صید روز را با قیمت مناسب سفارش دهید

1983

من‌ کم‌ کاری تیرویید چون دارم همینجوری میشه پاهام شاید کم‌ کاری داری

بعد هفت سال انتظار خداي مهربون ني نيمو بهم داد دخترم ، همدمم ،مامان بابا عاشقتن خداياااا شكرت . ميشه براي خوشبختي و ازدواج ابجيم فقط يه دونه صلوات بفرستين هر كي فرستاد بهم بگه منم براش صلوات بفرستم
1967

وازلین خوب نیست .

عزیز الان هوا سرد عادت بکن جوراب بپوشی و هر شب قبل خواب یه کرم مرطوب کنندهدکف پا بزنی وماساژ بدی سر یک ماه کلا بر طرف می شه.خشکی وترک کف پا فقط فقط به خاطر فرش وموکت هست.

شاید کمبود کلسیم داری

نمیدونم اما خیلی خشکه اصلا هرچی مرطوب میکنم چرب میکنم بیرفایده

دلم معجزه میخاد...... معجزه بشه بهم پیام بدی.....معجزه بشه تا ماه دیگه تو کنارم باشی............. تا من بتونم همچیو درست کنم...... خدا امیدم ب خودته اونو به من برگردون ♥️
1976
آره خوبه فقط اگه یه روز نزنی هیچی به هیچی

خب  پا  مراقبت میخواد گلم. من  چندین سال بود  همیشه جوراب پا میکردم فرقی هم نداشت تابستون  و زمستون. خونه یا مهمونی.  بعد زایمان خیلی گرمم میشد یکسال جوراب پا نکردم پاهام داغون شد.  الان ده روزه  باز جوراب پا میکنم قبلش کرم جی میزنم پاهام مثل قبل شدن

Karma😊